"Mamma Mia" znów na ekranach. Przy okazji wyjścia do kina można wygrać wycieczkę do Grecji

"Mamma Mia: Here We Go Again!", czyli drugi film z piosenkami zespołu ABBA już w kinach. Po 10-letniej przerwie na ekranach znowu możemy podziwiać śpiewających Streep i Brosnana. Multikino z tej okazji przygotowało konkurs, w którym można zgarnąć m.in. vouchery na wymarzoną wycieczkę.

Najbardziej oczekiwana premiera kinowa tego lata, czyli "Mamma Mia: Here We Go Again!" od 27 lipca jest do obejrzenia w polskich kinach. Od tego czasu do 9 sierpnia trwa specjalna zabawa zorganizowana przez sieć kin Multikino.

"Mamma Mia! Here We Go Again" - zwiastun

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi zakupić bilet do Multikina na film „Mamma Mia: Here We Go Again!”, a także odpowiedzieć na pytanie, która piosenka zespołu ABBA najlepiej opisuje jego ostatnie wakacje i dlaczego. Zabawa odbywa się na oficjalnej stronie Multikina na Facebooku. Warto w niej wziąć udział, bo do wygrania są trzy vouchery o wartości 2,5 tys. zł każdy do wykorzystania na wakacje marzeń, np. do Grecji, w której odbywa się akcja filmu. Przygotowano też nagrody pocieszenia - płyty ze ścieżką dźwiękową z filmu. Na krążku można znaleźć m.in. nową wersję piosenki "Fernando" w wykonaniu Cher.

Zobacz także:  Druga część ''Mamma Mia'' mnie zaskoczyła. Ma zupełnie inny klimat, ale to siła tego filmu

Pierwsza część filmu „Mamma Mia” święciła triumfy 10 lat temu. Historię Donny (Meryl Streep), jej trzech partnerów (Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård, Colin Firth), przyjaciółek (Julie Walters i Christine Baranski) oraz córki Sophie (Amanda Seyfried) pokochały miliony na całym świecie. Gwiazdy wróciły na srebrny ekran. Obsadę uzupełnili m.in. Cher i Andy Garcia.

Obecnie Multikino jest operatorem 32 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 258 ekranów.