Awantura na planie filmu "Plagi Breslau". Vega nagrywał scenę na stadionie podczas meczu, ale doszło do przepychanek

Patryk Vega wraz z ekipą filmową zagościł na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu podczas meczu żużlowego. Wszystko po to, by nagrać scenę do "Plagi Breslau". Pracę filmowców zakłócili pijani pseudokibice.

Jakiś czas temu głośno było o tym, że Patryk Vega wymarzył sobie, by nagrać jedną ze scen do nowego filmu, "Plagi Breslau", podczas meczu Polska-Chile. Wtedy PZPN odmówił reżyserowi. Vega znalazł jednak inny sposób, by w jego najnowszym projekcie pojawiły się ujęcia z trybun. 

Patryk Vega na meczu żużla

Patryk Vega wraz z ekipą filmową "Plagi Breslau" pojawił się w niedzielę na trybunach Stadionu Olimpijskiego podczas meczu żużlowego Betardu Sparty Wrocław z Włókniarzem Częstochowa - donosi "Gazeta Wyborcza". 

Faktem tym pochwalił się również sam Vega, publikując na swoim Instagramie wymowne zdjęcie.

 

Nie wszystko poszło zgodnie z planem Vegi

Vega uzyskał od władz stadionu zgodę na kręcenie zdjęć, a kibice zostali wcześniej poinformowani o samym wydarzeniu. Niestety, mimo to nie wszystko poszło tak, jak zaplanował sobie to twórca "Botoksu". 

Jak podaje WP, które powołuje się na świadka, ekipa Vegi została zaatakowana przez pseudokibiców. Grupa pijanych mężczyzn wdarła się pod wieżę zegarową, gdzie kręcono scenę z Małgorzatą Kożuchowską. Słychać było również okrzyki "Nie wyrażamy zgody na zdjęcia". 

Doszło do przepychanek, a ochrona obiektu nie reagowała. W artykule WP czytamy, że ekipa sama musiała poradzić sobie z tym problemem, a po chwili opuściła trybuny. 

AG

Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

Więcej o:
Komentarze (50)
Patryk Vega nagrywał scenę na stadionie podczas meczu. Doszło do przepychanek
Zaloguj się
 • bardoso

  Oceniono 48 razy 42

  Znaczy poszło jak klasyczny film Vegi, dużo pijanych, szarpiących się ludzi:)))

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 48 razy 30

  Ło jeżu i jeżozwierzu! Najwybitniejszy reżyser wszech czasów i matka boska kożuchowska nie mogli nakręcić sceny do kolejnego wybitnego dzieła światowej kinematografii! Dramat!

 • corvelinho

  Oceniono 35 razy 19

  Bzdury. Jak wiemy w żużlu nie ma zjawiska pseudokibicostwa..
  To byli pewnie ludzie którzy nie gustują w marnej jakości, niestrawnym kinie jaki serwuje nam raz na jakiś czas pan vegeta..

 • czarek3333

  Oceniono 35 razy 19

  I bardzo dobrze … ja też bym nie wyraził zgody ….. a co oni z tego mają bilet na premiere filmu ??? statystom się płaci …

 • eclipse23

  Oceniono 16 razy 16

  Woły lepszego sortu zaatakowały reżysera filmów dla lepszego sortu :))))

 • miromaz

  Oceniono 22 razy 16

  I bardzo słusznie statystą nalezy zapłacić ! Idziesz na mecz zapłacisz kupę kasy za bilet i dowiadujesz sie na stadionie, że będziesz statystą w filmie znacząco zwiększając zyski producentowi. Jaki problem zrobić bilety za darmo?

 • takaprawda2015

  Oceniono 13 razy 11

  Ciekawe czy PAMBUK którego znalazł będąc w amoku alkoholowym go bronił??

 • pan.szklanka

  Oceniono 15 razy 11

  No, ale ma ujęcia z podpitą żulią. Może nakręcić coś o Suwerenie i "dobrej zmianie".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX