''Mission Impossible'' wraca. Możesz je zobaczyć jeszcze przed premierą

Dobre intencje zazwyczaj wracają, by nas prześladować. Ethan Hunt musi zmierzyć się ze skutkami swoich decyzji, by uratować świat przed nuklearną zagładą.

Kultowe ''Mission Impossible '' wraca na ekrany kin. To już 6. część legendarnego filmu szpiegowskiego. 

 ''Mission Impossible – Fallout'

Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego drużyna z IMF (Alec Balwin, Simon Pegg, Ving Rhames) oraz ich sprzymierzeńcy (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) stają do wyścigu z czasem, po tym, jak ich poprzednia misja się nie powiodła. Świat staje na krawędzi nuklearnej zagłady. 

Ethan nie tylko musi powstrzymać terrorystów przed zdetonowaniem bomb atomowych, któe zagrażają całej planecie. Super-szpieg musi też znaleźć zdrajcę, który działa ukryty w rządowych szeregach. Zaczyna się niebezpieczna gra na wielu poziomach. Jej stawka jest naprawdę wysoka. 

W filmie zobaczymy także Henry’ego Cavilla, Angelę Basset i Vanessę Kirby. Za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie. Do tej pory seria zarobiła na całym świecie 2,770 miliarda dolarów. Film wchodzi na ekrany kin od 10 sierpnia.

Jeśli nie możecie się doczekać premiery, mamy dobrą wiadomość. W wybranych kinach w całej Polsce można już obejrzeć najnowsze  ''Mission Impossible''.


Pokazy przedpremierowe w dniach 3 – 5 sierpnia w następujących kinach:

- wszystkich kinach sieci Multikino

- wszystkich kinach sieci Cinema City

- wszystkich kinach sieci Helios z wyjątkiem Gniezna

- wszystkich kinach sieci Ohkino ( Mysłowice, Oława i Wrocław )

- warszawskim kinie Atlantic

- warszawskiej Kinotece


Szczegóły na stronach kin.