Margot Robbie jako Sharon Tate na zdjęciu z planu. Tak będzie wyglądała żona Romana Polańskiego w filmie Tarantino

Margot Robbie zagra aktorkę Sharon Tate w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Pochwaliła się charakteryzacją na zdjęciu z planu.

"Once Upon a Time in Hollywood" to najnowszy film Quentina Tarantino opowiadający o zbrodniach sekty Charlesa Mansona. Margot Robbie zagra w nim jedną z ofiar brutalnego morderstwa.

Margot Robbie - pierwsze zdjęcie z planu "Once Upon a Time in Hollywood"

Margot Robbie, czyli filmowa Sharon Tate, zaprezentowała pierwszy raz charakteryzację jej postaci. Strój jest prosty - czarny golf, biała mini, białe kozaczki i fryzura z epoki. Prezentuje się bardzo przekonująco:

 

Sharon Tate była popularną hollywoodzką aktorką, żoną reżysera Romana Polańskiego. Padła ofiarą brutalnego morderstwa z rąk członków sekty Charlesa Mansona. Była wtedy w zaawansowanej ciąży.

Nie zabrakło kontrowersji, kiedy reżyser szukał aktorki odpowiedniej do jej roli. Spekulowało się, że rozważano kandydaturę Jennifer Lawrence, czemu zdecydowanie sprzeciwiła się siostra zmarłej Sharon. Uważała, że Lawrence zupełnie nie przypomina Tate. Ostatecznie stanęło na Margot Robbie i z tego wyboru rodzina jest już zadowolona.

Zabójstwo żony Romana Polańskiego

Ta zbrodnia wciąż budzi wiele emocji. W 1969 roku członkowie sekty Charlesa Mansona dokonali rzezi w willi Romana Polańskiego w Los Angeles. Wśród ofiar znalazła się żona reżysera, Sharon Tate, która była wtedy w dziewiątym miesiącu ciąży. Charles Manson oraz sprawcy zbrodni zostali skazani na dożywocie w 1971 roku.

Premiera filmu została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku - równo na 50. rocznicę okropnej zbrodni. 

Fabuła "Once Upon a Time In Hollywood"

Wiadomo, że dramat rozegra się na przełomie lat 60. i 70. w Los Angeles i że stylistyka będzie nawiązywać do kultowego "Pulp Fiction". Film będzie opowiadać o morderstwach dokonanych przez Mansona i jego sektę.

Znaczące role mają Brad Pitt i Leonardo Di Caprio, którzy wcielają się w przyjaciół -  serialowego gwiazdora westernów i kaskadera. Panowie są sąsiadami Sharon Tate, zaś Al Pacino wciela się w agenta postaci odgrywanej przez Leonardo Di Caprio. Zdjęcia rozpoczęły się w połowie 2018 roku.

Wiemy też, że budżet produkcji wyniesie 100 milionów dolarów, a w obsadzie znajdzie się więcej aktorów niż w "Nienawistnej ósemce".

Obsada "Once Upon a Time In Hollywood"

Oprócz Margot Robbie w "Once Upon a Time In Hollywood" zagrają takie gwiazdy, jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Kurt Russell i Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen. Ciągle nie wiemy, kto zagra Charlesa Mansona i Romana Polańskiego. 

Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

 

Więcej o: