Borys Szyc wcieli się w postać Piłsudskiego. Pokazał swoją charakteryzację. Trudno go rozpoznać

Borys Szyc pokazał na Instagramie, jak charakteryzatorzy przygotowują go do roli Józefa Piłsudskiego. To niesamowita metamorfoza aktora.

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Piłsudski”. Reżyserem filmu jest Michał Rosa, który na swoim koncie ma już m.in. serial “Czas honoru”. W głównych rolach pojawią się Borys Szyc i Magdalena Boczarska.

Borys Szyc jako Piłsudski

Aktor postanowił podzielić się z fanami swoimi przygotowaniami. Na Instagramie dodał zdjęcie po metamorfozie. Uwaga, można mieć problemy z rozpoznaniem go! Charakteryzatorzy nie tylko postarzyli Szyca, lecz także dokleili mu zarost, włosy i brwi.

Zaczynamy dziś opowieść o Piłsudskim. Nie dziadku i wielkim wodzu, ale człowieku pełnym emocji i pasji, bliskim depresji i śmierci, terroryście rzucającym bomby i napadającym na pociągi, liczącym głównie na siebie, często egoiście, kochającym gorąco i namiętnie mężczyźnie z wizją kraju który kochał ponad wszystko - napisał. 

Na InstaStories pokazał także cały proces swojej metamorfozy podzielony na etapy. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wiele pracy wymaga nowe wcielenie aktora.

Borys Szyc pokazał swoją metamorfozę. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jego fani są pod wrażeniem. Pod spodem zostawili wiele komentarzy, w których nie ukrywają, że gdyby nie wiedzieli, że to Szyc, to nigdy by go nie rozpoznali.

Na ulicy bym nie poznała Pana. Wow!
I za to między innymi kochamy zawód aktora. Piękna przemiana.
Matko jedyna, super. W kategorii aktora o tysiącu twarzach jest Pan pierwszy na podium - piszą.

"Piłsudski"

Akcja filmu "Piłsudski" będzie obejmować lata 1901-1914 z krótkim epizodem z 1918 roku. Zdjęciami zajmuje się Piotr Śliskowski, produkcją - Studio Filmowe Kadr. Zdjęcia realizowane są w Lubiążu (woj. dolnośląskie).

House of Cards - zwiastun finałowego sezonu [Netflix]

AW

Więcej o: