"Underdog": Eryk Lubos i Mamed Khalidov walczą w klatce. Mamy pierwsze zdjęcia z planu

"Underdog" - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę - to tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu.

Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, wejdzie do kin w styczniu przyszłego roku. 

"Underdog" - historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

Mariusz Kuczewski napisał scenariusz do filmu "Underdog" zainspirowany historią, która wydarzyła się naprawdę. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

"Underdog" to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, który budzi ogromne emocje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. "Underdog" to pełnokrwisty obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika.

"Underdog" - obsada 

W fabule oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla MamedaKhalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski. 

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

Książka o Mamedzie Khalidovie dostępna jest w formie ebooka w Publio.pl >>

Na co do kina w sierpniu? Wraca Kubuś Puchatek, będą dwa filmy o Dywizjonie 303

Więcej o: