Powstaną "Psy 3". To już pewne! Władysław Pasikowski potwierdził, że pracuje nad scenariuszem

Władysław Pasikowski po ponad 20 latach wraca do swojego największego hitu. Właśnie pracuje nad scenariuszem do filmu "Psy 3"-
czytamy na portalu Naekranie.pl.

"Psy" i "Psy 2.Ostatnia krew" Władysława Pasikowskiego to filmy, które zajmują czołowe miejsce w kanonie polskiej kinematografii. Produkcje zasłynęły dzięki grze aktorskiej takich aktorów, jak: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marek Konrad czy Janusz Gajos.

Choć od premiery "Psy 2" minęły 24 lata, to oba dzieła Pasikowskiego nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że powstaną "Psy 3".

Plakat filmu Plakat filmu "Psy" Zdj. reż. Władysław Pasikowski, prod. Studio Filmowe Zebra

Kiedy zobaczymy w kinach "Psy 3"?

Jak podaje portal Naekranie.pl, Władysław Pasikowski potwierdził, że wróci do kontynuacji swoich hitowych filmów

Produkcja będzie zatytułowana 'Psy 3', a do swoich ról na pewno powrócą Bogusław Linda i Cezary Pazura - czytamy na portalu.

Reżyser dopiero pracuje nad scenariuszem, nie ma więc dokładnej daty premiery, ale są duże szanse na to, że widzowie obejrzą film w drugiej połowie 2019 roku. 

Pełna obsada filmu, podobnie jak jego fabuła, nie są jeszcze znane. 

Cezary Pazura w filmie Cezary Pazura w filmie "Psy" Zdj. reż. Władysław Pasikowski, prod. Studio Filmowe Zebra

O czym są "Psy"?

Akcja poprzednich części "Psów" toczyła się po transformacji ustrojowej, kiedy to Służby Bezpieczeństwa zostają przekształcone w policję. Stróże prawa nie do końca radzą sobie z zaistniałą sytuacją i realiami, w jakich się znaleźli. Głównym bohaterem filmów jest  były SB-ek Franz Maurer (W tej roli Bogusław Linda), którego celem było pomścić zabitych podczas jednej z akcji kolegów po fachu. 

AG

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Więcej o:
Komentarze (46)
Powstaną "Psy 3". To już pewne! Władysław Pasikowski już pracuje nad scenariuszem
Zaloguj się
 • buzhidao

  Oceniono 15 razy 13

  W scenie po napisach Samuel L. Jackson będzie zachęcał Franca by dołączył do Avengersów.

 • pivonka

  Oceniono 16 razy 10

  Fajnie jakby Pasikowski nakręcił Krolla 2, pokazałby jak potoczyły się dalej losy porucznika Arka, kaprala Wiadernego i szeregowego Krolla.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 9 razy 7

  Będzie grubo! Waldziu będzie zastępcą komendanta głównego, zaangażowany w procesje, gonitwy z różańcem po granicach kraju, pielgrzymki do Brunatnej Góry, Lichenia i Torunia. Franz będzie ochraniał prezesa przed Polakami i ochraniał miesięcznice. Potem obaj zostaną na misję wojskową aby odbić z rąk Ruskich wrak Tupolewa. Ich bezpośrednim przełożonym będzie płk. Misiewicz, a łącznikem z ministrem będzie eteryczne pacholę o ksywie Mundzio.

 • anodaram

  Oceniono 13 razy 7

  A potem Psy 4 i pancerny

 • spyderman2

  Oceniono 23 razy 5

  tytuł powinien być Kulsony 3 i opowiadać jak policja zmieniła się w milicję pałującą staruszki z różami bo TW jarosław Balbina orzekł że to kwiaty nienawiści

 • psychospy

  Oceniono 4 razy 4

  MAREK KONRAD

  kóltura.gazeta.pl

 • zgredaktor

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Redaktorze: Marek Kondrat, nie "Konrad", i Służba Bezpieczeństwa (nazwa własna), ew. ogólnie "służby bezpieczeństwa" (małą literą). Tudzież: od premiery "Psów 2".

 • didja

  Oceniono 23 razy 3

  Najśmieszniejsze jest to, że dzisiaj Nowemu (nie mówiąc już Franzu) PiS odebrałby emeryturę, a Olo, gdyby żył, miałby wielotysięczne świadczenie emerytalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX