Australijski serial w Stopklatce TV: "Przyjaciele z Wonderland". Premiera w polskiej telewizji!

Współcześni 30-, 40-latkowie oraz pułapki przyjaźni, miłości i kariery. Prezentowany po raz pierwszy w Polsce australijski serial "Przyjaciele z Wonderland" to pełna humoru i emocji opowieść o ludziach, dla których przyjaźń to przepis na szczęście.

Przyjaciele z WonderlandPrzyjaciele z Wonderland  FremantleMedia Australia Production.

Tę nową serię Stopklatka TV zaprezentuje od poniedziałku do czwartku o 17:05. Premiera już 3 września!

O czym jest serial "Przyjaciele z Wonderland"?

To solidna dawka humoru, emocji, dramatów i wzruszeń, rozgrywających się w niezwykłej scenerii malowniczego wybrzeża Sydney. Fabuła przedstawia perypetie grupy znajomych, którzy mieszkają w tytułowej rezydencji Wonderland. Kawaler Tom panicznie boi się zaangażować w związek, jest jednak zauroczony siostrą swojego przyjaciela – Mirandą. Różnice w poglądach na rodzinę, finanse i karierę wywołują zamieszanie w życiu nowożeńców Steve’a i Dani. Rob oraz jego żona Colette wydają się parą doskonałą – ale i oni mają swoje kłopoty. Z kolei zasadnicza prawniczka Grace poznaje latynoskiego uwodziciela. Każde z nich pragnie życia bez zobowiązań, a jednocześnie bliskości, co trudno czasami ze sobą pogodzić.

"Przyjaciele z Wonderland": co w pierwszym odcinku?

Już w pierwszym odcinku będzie gorąco! Fabuła przedstawia się tak: Dani i Steve są zajęci przygotowaniami do ślubu. Toma czeka trudna rozmowa z dziewczyną – chyba nie jest gotów na rozpoczęcie kolejnego etapu związku. Rob i jego żona Colette przeżywają "ciche dni", a Grace poznaje przystojnego Carlosa. Przyjaciele z Wonderland nie mogą narzekać na nudne życie…

Prawdziwi przyjaciele z prawdziwego Wonderland?

Budynek, w którym dzieje się lwia część akcji serialu istnieje naprawdę. Został wybudowany w 1922 r. i nadal mieszkają w nim ludzie. Bardzo ciekawe jest jednak, że prawdziwe życie nie pozostaje w nim w tyle za serialem! Prawdziwi lokatorzy Wonderland przyjaźnią się tak samo, jak ci fikcyjni. Jeden z nich powiedział nawet w wywiadzie dla „Sydney Morning Herald”: nie można się oprzeć, kiedy wracasz do domu w słoneczne niedzielne popołudnie, a sąsiedzi zapraszają cię na werandę na kieliszek wina.

Stopklatka TV będzie prezentować serial "Przyjaciele z Wonderland" od poniedziałku do czwartku o godz. 17:05. Pierwszy odcinek już 3 września.