Ruszyły zdjęcia do "Kogel mogel 3". Łepkowska ujawniła reżysera. "Trzymaliśmy to w tajemnicy"

Trwają prace nad "Kogel mogel 3'. Ilona Łepkowska zdradziła pełen tytuł filmu. Poinformowała również, że Kordian Piwowarski zajmie się reżyserią produkcji.

"Kogel-mogel" i jego kontynuacja, "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" to filmy kultowe. Niektóre frazy z obu produkcji weszły już do codziennego słownika tysięcy Polaków. Nic więc dziwnego, że przygody Katarzyny Solskiej doczekały się kontynuacji. 

Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za scenariusz, zdradziła w końcu pełen tytuł swojego projektu i kto będzie jego reżyserem. 

Ilona Łepkowska o "Kogel mogel 3"

Ilona Łepkowska długo trzymała w sekrecie szczegóły dotyczące "Kogel mogel 3". Teraz znana scenarzystka uchyliła jednak rąbka tajemnicy i na Facebooku napisała, że reżyserią "Misz-masz, czyli Kogel mogel 3" zajmie się Kordian Piwowarski.

Niby powoli, ale jednak coraz szybciej zbliża się TEN moment - rozpoczęcie zdjęć do filmu "Misz-masz, czyli kogel mogel 3". Trzymaliśmy to dotąd w tajemnicy, ale pora zacząć odsłaniać karty. Dziś pierwsza z całej, bogatej talii - REŻYSER. Miło mi obwieścić, że trzecią część "Kogla mogla" wyreżyseruje Kordian Piwowarski.

Łepkowska dodała też kilka slow na temat reżysera.

Zbieżność nazwisk nie przypadkowa - to syn Radosława Piwowarskiego, autora "Pociągu do Hollywood", "Marcowych migdałów" czy "Kolejności uczuć"... Trzymam kciuki! - czytamy we wpisie. 

Kordian Piwowarski reżyserem "Kogel mogel 3"

Piwowarski wyreżyserował również takie produkcje, jak: "Baczyński", "Londyńczycy 2" czy "Na dobre i złe". Uczestniczył też w pracach nad "Katyniem" Andrzeja Wajdy (był asystentem mistrza) oraz "Francuskim numerem". 

"Misz-masz czyli Kogel mogel 3" . Obsada

Póki co, obsada filmu nie została jeszcze podana do oficjalnej wiadomości. Jednak prawdopodobnie w "Kogel mogel 3" zobaczymy niektórych aktorów z poprzednich części kultowej produkcji m.in.: Grażynę Błęcka-Kolską, która wcieliła się w Kasię, Ewę Kasprzyk (pani Wolańska), Zdzisława Wardejnę (pan Wolański) oraz Katarzynę Łaniewską (matka Kasi). 

W filmie nie zabraknie oczywiście nowych aktorów. Prawdopodobnie wystąpią w nim Stanisława Celińska i Paweł Nowisz,którzy wcielą się w sąsiadów Kasi, a także Barbara Kurdej-Szatan. Piotrusia (w tej roli wcześniej widzieliśmy Michała Koterskiego) może zagrać Mikołaj Roznerski

AG 

Więcej o: