"Plagi Breslau" - już jest oficjalny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. Wulgarna Kożuchowska

"Plagi Breslau", czyli najnowszy film Patryka Vegi, w grudniu trafi do kin. Teraz możemy zobaczyć zwiastun. I to bez cenzury.

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Ledwo co zakończył produkcję "Kobiet Mafii", a już wziął się za zdjęcia do nowego filmu "Plagi Breslau". W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun.

Patryk Vega - "Plagi Breslau" 

W materiale pojawia się motyw pościgu za pędzącym koniem. Policjantka Helena Ruś, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, staje się bohaterką po tym, gdy udaje jej się go złapać. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. 

'Plagi Breslau''Plagi Breslau' Mat. prasowe

Aktorka nie tylko oszpeciła się do roli, lecz także bierze udział w odważnych dialogach, pełnych przekleństw i niewybrednego języka. Oto przykładowy:

Ciągle sprawa tego psa? Może chociaż pani powie, jaka to rasa? - usłyszy pytanie.
Kur*a sraka - odpowiada Kożuchowska.

Innym razem gra osobę ironiczną i niewzruszoną:

Wow, to pani zatrzymała tego konia. Mogę sobie z panią zdjęcie zrobić? - pyta przypadkowy mężczyzna.
5 dych - odpowiada niewzruszona Kożuchowska.

"Plagi Breslau"

Akcja filmu toczy się we Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Policjanta Helena Ruś, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, ma teorię, że odpowiedzialny jest za nie jeden człowiek. Po wstrząsających wydarzeniach jej celem staje się znalezienie sprawcy. Oprócz Kożuchowskiej i Oświecińskiego zobaczymy także m.in. Ewę Kasprzyk, Andrzeja Grabowskiego i Darię Widawską.

AW

Więcej o: