"Plagi Breslau" - już jest oficjalny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. Wulgarna Kożuchowska

"Plagi Breslau", czyli najnowszy film Patryka Vegi, w grudniu trafi do kin. Teraz możemy zobaczyć zwiastun. I to bez cenzury.

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Ledwo co zakończył produkcję "Kobiet Mafii", a już wziął się za zdjęcia do nowego filmu "Plagi Breslau". W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun.

Patryk Vega - "Plagi Breslau" 

W materiale pojawia się motyw pościgu za pędzącym koniem. Policjantka Helena Ruś, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, staje się bohaterką po tym, gdy udaje jej się go złapać. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. 

'Plagi Breslau''Plagi Breslau' Mat. prasowe

Aktorka nie tylko oszpeciła się do roli, lecz także bierze udział w odważnych dialogach, pełnych przekleństw i niewybrednego języka. Oto przykładowy:

Ciągle sprawa tego psa? Może chociaż pani powie, jaka to rasa? - usłyszy pytanie.
Kur*a sraka - odpowiada Kożuchowska.

Innym razem gra osobę ironiczną i niewzruszoną:

Wow, to pani zatrzymała tego konia. Mogę sobie z panią zdjęcie zrobić? - pyta przypadkowy mężczyzna.
5 dych - odpowiada niewzruszona Kożuchowska.

"Plagi Breslau"

Akcja filmu toczy się we Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Policjanta Helena Ruś, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, ma teorię, że odpowiedzialny jest za nie jeden człowiek. Po wstrząsających wydarzeniach jej celem staje się znalezienie sprawcy. Oprócz Kożuchowskiej i Oświecińskiego zobaczymy także m.in. Ewę Kasprzyk, Andrzeja Grabowskiego i Darię Widawską.

AW

Więcej o:
Komentarze (73)
"Plagi Breslau" - już jest oficjalny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. Wulgarna Kożuchowska
Zaloguj się
 • ruderyk

  Oceniono 60 razy 48

  Kolejne prymitywne i bazujące na najniższych instynktach dzieło dla plebsu IQ 5.

 • maqus11

  Oceniono 49 razy 43

  Przekonaliście mnie. Zostaje w domu!

 • zyczliwyczytelnik

  Oceniono 45 razy 41

  Pani Kożuchowska mnie nie przekonała. Oczywiście trzeba najpierw zobaczyć film ale ten zwiastun już dużo mówi. M jak Cos tam i inne telenowele to chyba szczyt tej Pani. Filmy Patryka Vegi - no cóż Disco Polo dla ubogich.

 • magdalena.kostrzewa

  Oceniono 32 razy 32

  Parafrazujac Misia - Wiesz co robi ten Vega? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Tarantino na skalę naszych możliwości. My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!

 • Zbigniew Szyszko

  Oceniono 30 razy 30

  kiedys tak bylo o Pasikowskim, ale Vega przerosl mistrza.

  Na planie nowego filmu Vegi.

  k* co sie dzieje, nie widzisz k* ze mu odjeb* i popie* sie kompletnie. Tak k* nie mozna, musisz k* mocno napier* bo inaczej ch* k*
  STOP, STOP wola rezyser, za malo k* w tym tekscie.

 • martin_j

  Oceniono 34 razy 30

  ona jest cienka i już nigdy nie wyjdzie z telenowel choćby się oszpeciła i klęła jak szewc. Po prostu jest cienka. Charakteryzacja to nie wszystko

 • art_102

  Oceniono 23 razy 21

  W którym miejscu ona się oszpeciła? Tak po prostu wygląda na żywo, bez tony makijażu, lakier i tapiru. No i potwierdza swoją aktorską słabiznę, ale do tv trwam akurat się nada szczególnie Kożuchowska. Może tym razem rydzyk jej jakiś medal przypnie, a ona to skomentuje jak poprzednio - widocznie mi się należało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX