"Kogel-mogel 3". Kolejne przecieki z planu. W filmie mają zagrać Skrzynecka i Hamkało

Pojawia się coraz więcej przecieków z planu filmu "Kogel-mogel 3". Według najnowszych doniesień w produkcji zobaczymy Katarzynę Skrzynecką i Aleksandrę Hamkało.

To już pewne, że "Kogel-mogel" doczeka się swojej kontynuacji. Po filmie "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" przychodzi pora na "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3". Za scenariusz odpowiedzialna jest Ilona Łepkowska, która zdradziła niedawno, że reżyserią zajmie się Konrad Piwowarski. 

Przecieki z planu 

W produkcji ma spotkać się kilku aktorów, którzy wystąpili w poprzednich częściach. W Kasię Solską (tak jak 30 lat temu) wcieli się Grażyna Błęcka-Kolska, w jej matkę - Katarzyna Łaniewska, a Wolańskiego zagra Zdzisław Wardejn. Nowe pokolenie to oczywiście już nowi aktorzy. Rolę Piotrusia ma odegrać Mikołaj Roznerski, a syna Kasi - Antoni Pawlicki, jednak nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia.

Jak donosi "Super Express" wybrano już nowe aktorki. Młodszą siostrę Piotrusia ma zagrać Aleksandra Hamkało, znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe". Plotki głoszą, że ma mieć romans z synem Kasi. Emocje ma wzbudzić też to, że Piotruś ożeni się ze sporo starszą kobietą. W tę bohaterkę ma się wcielić Katarzyna Skrzynecka.

Jej postać będzie bardzo zabawna. Do wielu humorystycznych sytuacji dojdzie szczególnie wtedy, gdy będzie musiała stawić czoła swojej teściowej - mówi "Faktowi" osoba z produkcji filmu.

Zapowiada się ciekawie, prawda? Czekacie na "Kogel-mogel 3"?

 
 

JT

Więcej o:
Komentarze (9)
"Kogel-mogel 3". Aleksandra Hamkało i Katarzyna Skrzynecka w obsadzie?
Zaloguj się
 • hopsiupbec

  Oceniono 7 razy 7

  "Plotki głoszą, że ma mieć romans z synem Kasi. Emocje ma wzbudzić też to, że Piotruś ożeni się ze sporo starszą kobietą"

  Już czuję gniota, chyba, że w finalnej wersji będzie coś więcej.

 • aron2004

  Oceniono 5 razy 5

  10 lat za późno bez Jerzego Turka film

 • mezzzai

  Oceniono 5 razy 3

  W filmach wystepowac to kazda chetna, a robic nie ma komu.

 • Z P

  0

  Skrzynecka-czy to ta specjalistka od orgazmów po 70tce.Stara obleśna framuga.

 • zebrzec

  Oceniono 1 raz -1

  no po tym co to za pomysł to czekam, jak na zrzut kupy w toalecie...

 • elzbietttta

  Oceniono 12 razy -2

  Dwie pierwsze części były tak głupie, że trudno to opisać. Dialogi żenujące, rola kobiety ograniczona do prac domowych, do wykonywania „powinności małżeńskich”, do zadań rozplodowych. Jeśli trzecia cześć będzie sięgać do tych „wzorców”, to będzie to wielki kandydat do największego gniota wszechczasow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX