"Kogel-mogel 3". Kolejne przecieki z planu. W filmie mają zagrać Skrzynecka i Hamkało

Pojawia się coraz więcej przecieków z planu filmu "Kogel-mogel 3". Według najnowszych doniesień w produkcji zobaczymy Katarzynę Skrzynecką i Aleksandrę Hamkało.

To już pewne, że "Kogel-mogel" doczeka się swojej kontynuacji. Po filmie "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" przychodzi pora na "Misz-masz, czyli kogel-mogel 3". Za scenariusz odpowiedzialna jest Ilona Łepkowska, która zdradziła niedawno, że reżyserią zajmie się Konrad Piwowarski. 

Przecieki z planu 

W produkcji ma spotkać się kilku aktorów, którzy wystąpili w poprzednich częściach. W Kasię Solską (tak jak 30 lat temu) wcieli się Grażyna Błęcka-Kolska, w jej matkę - Katarzyna Łaniewska, a Wolańskiego zagra Zdzisław Wardejn. Nowe pokolenie to oczywiście już nowi aktorzy. Rolę Piotrusia ma odegrać Mikołaj Roznerski, a syna Kasi - Antoni Pawlicki, jednak nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia.

Jak donosi "Super Express" wybrano już nowe aktorki. Młodszą siostrę Piotrusia ma zagrać Aleksandra Hamkało, znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe". Plotki głoszą, że ma mieć romans z synem Kasi. Emocje ma wzbudzić też to, że Piotruś ożeni się ze sporo starszą kobietą. W tę bohaterkę ma się wcielić Katarzyna Skrzynecka.

Jej postać będzie bardzo zabawna. Do wielu humorystycznych sytuacji dojdzie szczególnie wtedy, gdy będzie musiała stawić czoła swojej teściowej - mówi "Faktowi" osoba z produkcji filmu.

Zapowiada się ciekawie, prawda? Czekacie na "Kogel-mogel 3"?

 
 

JT

Więcej o: