Avatar: The Last Airbender wraca na Netlix. To pierwszy raz, kiedy wyjdzie aktorska adaptacja w formie serialu

Będzie kontynuacja animacji Avatar: The Last Airbender. To pierwszy raz, kiedy wyjdzie aktorska adaptacja w formie serialu.

Twórcy Netflixa ogłosili, że animacja Avatar doczeka się nowej adaptacji. Avatar: The Last Airbender ma powstać z udziałem prawdziwych aktorów, a do produkcji zostaną zaangażowani twórcy oryginału.

Netflix wypuści adaptację Avatara

Avatar: The Last Airbender to amerykańska produkcja, łącząca elementy stylu japońskiego, z klasyczną kreskówką. Animacja była wcześniej emitowana na Nickelodeonie. Trzy sezony zdobyły wiele nagród.

Twórcy Avatara wzbogacili się nie tylko na samej produkcji. Wydali też zabawki, gry karciane, komiksy, czy gry wideo. Na sklepowych półkach pojawiły się także zestawy Lego inspirowane serią. 

Avatar - kontynuacja

W latach 2012-2014 była też emitowana kontynuacja Avatar: The Last Airbender o tytule The Legend of Korra. Jednak do tej pory nie wyprodukowano aktorskiej adaptacji w formie serialu. Teraz zajmie się tym właśnie Netflix.

Showrunnerami nowej produkcji zostali Michael Dante DiMartino i Bryan Konietzko, czyli twórcy pierwowzoru. Współproducentem serialu będzie Nickelodeon. Zdjęcia mają rozpocząć się w 2019 roku.

MT

Więcej o: