Magdalena Cielecka zagra w serialowej ekranizacji powieści Remigiusza Mroza. Wcieli się w tytułową Chyłkę

Jesienią na platformie Player.pl pojawi się serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Pisarz ujawnił na Facebooku, że w rolę bezwzględnej pani prawnik wcieli się Magdalena Cielecka.

Remigiusz Mróz, autor cyklu powieści o Joannie Chyłce - prawniczce, która niczego się nie boi, na swoim facebookowym profilu zdradził tajemnicę powstającego właśnie serialu opartego na podstawie jego książek. Pisarz zdradził, że główną rolę zagra Magdalena Cielecka:

Zatem pozwólcie, że przedstawię: oto ona, Magdalena Cielecka, czyli Chyłka! Ale może najlepiej będzie, jeśli po prostu oddam jej głos...

Pod postem Mróz udostępnił film, na którym Cielecka "rozmawia" z reżyserem, trochę jako postać z filmu, trochę jako ona sama. Remigiusz Mróz napisał o tym w poście:

Jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i wyjątkowa. Mowa o aktorce czy o postaci? Teraz to właściwie równoznaczne.

Fani, którzy od pierwszych informacji o produkcji czekali z niecierpliwością na wieść, kto wcieli się postać Chyłki, chętnie komentowali wybór Cieleckiej:

Ha! To był właśnie mój typ. Jak tylko pojawiły się pierwsze informacje o serialu to pomyślałam, że najlepsza w tej roli będzie p. Magda Cielecka. Mam nadzieję, że spełni pokładane w niej nadzieje!
MÓWIŁAM!!!! Tak sobie właśnie Chyłkę wyobrażałam, czytając książkę!
Super! Podczas czytania książki widziałam właśnie Magdalenę Cielecką jako Chyłkę - od początku dla mnie Chyłka "wyglądała" jak p. Magdalena. Idealnie!
Bingo! Tak myślałam, że to będzie Cielecka. Czekam niecierpliwie na pierwszy odcinek!

Fani wciąż jednak czekają na wiadomość, kto wcieli się w postać Zordona. Już wiadomo, że reżyserią serialu zajmuje się Łukasz Palkowski, znany z filmu "Bogowie" oraz serialu "Belfer", na którego planie pracował już z Magdaleną Cielecką. 

Serial będzie dostępny na platformie Player.pl od jesieni. 

Książki Remigiusza Mroza dostępne są w formie ebooków w Publio.pl >>

KJ