Rafał Zawierucha i Margot Robbie jako Roman Polański i Sharon Tate. Przecieki z planu nowego filmu Tarantino

Rafał Zawierucha w najnowszym filmie Quentina Tarantino zagra Romana Polańskiego. Wyciekły jego pierwsze nieoficjalne zdjęcia z planu zdjęciowego.

Najnowszy film Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" wzbudza ogromne zainteresowanie już od momentu, kiedy reżyser ogłosił, o czym chce go zrobić. Od niedawna wiemy nareszcie, że to Polak - Rafał Zawierucha - wcieli się w postać młodego Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha i Margot Robbie na planie nowego filmu Tarantino

Roman Polański i jego żona Sharon Tate odgrywają istotną rolę w historii, która opowiada Tarantino. Tate była w zaawansowanej ciąży z polskim reżyserem, kiedy padła ofiarą brutalnego mordu dokonanego przez sektę Charlesa Mansona.

Nic dziwnego, że w Polsce duże zainteresowanie wzbudzają już sami aktorzy, którzy się w nich wcielą - w tym wypadku są to właśnie Rafał Zawierucha i Margot Robbie.

Czujnemu fotografowi udało się sfotografować ich w trakcie kręcenia jednej ze wspólnych scen - aktorzy siedzą razem w aucie:

 

Choć ujęcia są rozmazane, wygląda na to, że Zawierucha wygląda faktycznie bardzo podobnie do młodego Romana Polańskiego - zwłaszcza z tą fryzurą. Quentin Tarantino znany jest też przecież z dbałości o szczegóły, fanów jego twórczości zachwyciły też pierwsze oficjalne zdjęcia postaci odgrywanych przez Leonardo DiCaprio i Brada Pitta.

"Once Upon a Time in Hollywood" - plejada gwiazd

Rafał Zawierucha otrzymując rolę młodego Polańskiego dołączył do prawdziwej plejady gwiazd. Zagra u boku nie tylko Margot Robbie, ale też właśnie Leonardo Di Caprio, Brada Pitta, Ala Pacino, Michaela Madsena, Kurta Russela czy Tima Rotha.

"Once Upon a Time in Hollywood" - fabuła

Nie znamy dokładniejszych szczegółów, jednak jest kilka pewnych informacji. Film będzie opowiadać o morderstwach dokonanych przez Mansona i jego sektę. Znaczące role mają Brad Pitt i Leonardo Di Caprio, którzy wcielają się w przyjaciół -  serialowego gwiazdora westernów i kaskadera. Panowie są sąsiadami Sharon Tate (Margot Robbie), zaś Al Pacino wciela się w agenta postaci odgrywanej przez Leonardo Di Caprio.

"Once Upon a Time In Hollywood" wejdzie do kin 9 sierpnia 2019 roku. To rocznica - 9 sierpnia 1969 roku Sharon Tate została zamordowana. 

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Więcej o: