Nowe zdj璚ia z planu filmu "Pi連udski". Borys Szyc jest nie do poznania. "Czeka貫m na tak pierwszoplanow rol"

Premiera filmu o J霩efie Pi連udskim zapowiedziana jest dopiero na przysz造 rok, jednak z planu zaczynaj si pojawia ju pierwsze zdj璚ia. W rol marsza趾a wcieli si Borys Szyc.

W ostatnim czasie Borys Szyc nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktor wystąpił między innymi w święcącej sukcesy na świecie "Zimnej Zimnie" oraz nagrodzonym na festiwalu w Gdynii "Kamerdynerze". Od dwóch miesięcy Szyc pracuje na planie filmu "Piłsudski", w którym wcieli się w tytułową rolę. 

Obok Borysa Szyca na ekranie pojawią się również Magdalena Boczarska, Jan Marczewski i Józef Sławiński. Aktorzy wzięli udział w spotkaniu prasowym na planie filmu, które odbyło się w Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Borys Szyc o roli Piłsudskiego

Szyc nie ukrywa swojej ekscytacji. Aktor, choć należy do tych najpopularniejszych, dawno nie zagrał w filmie tego typu.

Piłsudski to postać, która cały czas jest w ogniu wydarzeń. Czekałem na taką pierwszoplanową rolę - powiedział na spotkaniu.

Film skupia się na mało znanym okresie w życiu Piłsudskiego. Marszałek jest 40-latkiem, który ma niewiele wspólnego z tym, jak się dziś o nim mówi. Jak zdradził Borys Szyc, słynny działacz niepodległościowy zostanie przedstawiony jako prawdziwy terrorysta, który napada na pociągi i kradnie pieniądze Rosjonom.

Pierwszy klaps na planie "Piłsudskiego" padł 9 sierpnia. Premiera filmu jest zapowiedziana na 8 listopada 2019 roku.

Wi璚ej o:
Komentarze (17)
Nowe zdj璚ia z planu filmu "Pi連udski". Borys Szyc jest nie do poznania
Zaloguj si
 • danuel

  Oceniono 27 razy 23

  Jak to Szyc nie do poznania? Raczej Marsza貫k nie do poznania.

 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 4

  No bo oczywi軼ie MArsza貫k Pi連udski zawsze chodzi w siwym mundurku dzie i noc (tu na zdj璚iach wyszed niebieskawy, jak po p逝kaniu w kalichlorku). A maciej闚k dzwiga na g這wie od ko造ski. I nawet jak szed na propinacje , to nie zdejmowa swego charakterysytcznego stroju.

  P.S. Podobny/niepodobny? Wi瘯szo軼 z nas ma w oczach Pi連udskiego z czas闚 sanacyjnych, kiedy to by w kondycji starca zniszczonego konspiracj, rozpust i chorob weneryczn. I takiego Szyca oczekujemy. A film jest o m這dszym Pi連udskim-konspiratorze, kiedy rzeczyei軼ie wygl康a na konspiratora (minus mundurek jw. i maciej闚ka) i Szyc tu stroi.

 • vanlig

  Oceniono 4 razy 4

  Zw豉szcza na 3. i 5. zdj璚iu jest nie do poznania.

 • yyyama

  Oceniono 3 razy 3

  ale podobny.....do Szyca

 • megg.pop

  Oceniono 2 razy 2

  czy w tym kraju nie mo積a nakr璚i jakiego normalnego filmu, tylko wiecznie historyczne? Jak nie to , to do znudzenia komedie romantyczne.. ludzie!

 • jakuz3

  Oceniono 2 razy 2

  Dla mnie genialnym odtw鏎c postaci marsza趾a by Pan Zbigniew Zapasiewicz. Sprawddzi si tak瞠 Mariusz Banaszewski. Trudne zadanie Panie Szyc.

 • bigslav007

  Oceniono 1 raz 1

  Jarek z 皋liborza ca造 czas czeka....bo kurdupel i na kasztanke borowcy musieli by go znowu podsadzac....no ale w swojej g這wie i biografi to on jest po陰czeniem Pi連udskiego, Kmicica I Wolodyjowskiego- tylko 13-ego grudnia oferma spa do poludnia! 🤣🤣🤣

 • nygga

  0

  podobie雟twa nie pokazano, bo to tajemnica
  dlatego wszystkie ujecia sa od pasa w gore

 • pumpernik

  0

  Zupe軟ie nie do poznania.
  My郵a貫m, 瞠 to Karolak.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX