"Wiedźmin" Netfliksa ma kolejnego członka obsady? Renfri może zagrać Millie Brady

"Wiedźmin" wzbudza wiele emocji wśród fanów na całym świecie. Pojawiły się kolejne przecieki dotyczące obsady bardzo oczekiwanej produkcji. Spekuluje się, że Renfri zagra młodziutka Millie Brady.

Netflix ma ręce pełne roboty. Ciągle trwają poszukiwania obsady do serialu o wiedźminie Geralcie, którego ma zagrać Henry Cavill. Teraz okazuje się, że być może dołączy do niego znana z "Króla Artura" aktorka Millie Brady.

"Wiedźmin" Netfliksa: kto zagra Renfri?

Renfri, zwana też Dzierzbą niegdyś była księżniczką. Zdradzona przez rodzinę, przyłącza się do zbójeckiej bandy i staje się jedną z najbardziej niebezpiecznych kobiet, jakie Geraltowi było dane spotkać.

W polskim serialu zagrały ją nastolatka Weronika Pelczyńska i Kinga Ilgner, w wersji Netflixa ta rola może przypaść 24-letniej aktorce, Millie Brady.

Serwis Spiderwebs informuje, że choć nie są znane dokładniejsze szczegóły jej epizodu, to mówi się o udziale w jednym odcinku i scenie łóżkowej. 

 

Millie Brady można było obejrzeć na wielkim ekranie w filmie Guya Richiego "Król Artur: legenda miecza", gdzie zagrała córkę głównego złoczyńcy, odgrywanego przez Jude'a Law.

Plotka oczywiście nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie, ale użytkownicy portalu Reddit zauważyli, że jako pierwsza podała ją strona, która też przed wszystkimi innymi poinformowała, że to Cavill będzie Geraltem. Netfliks zapowiada premierę serialu na 2019 roku.

Ebooki z serii o Wiedźminie są dostępne w Publio.pl

Więcej o:
Komentarze (27)
"Wiedźmin" Netfliksa ma kolejnego członka obsady? Renfri może zagrać Millie Brady
Zaloguj się
 • kivianna

  Oceniono 6 razy 6

  -Renfri, to batyst?
  - Oczywiście, że tak! Jestem księżniczką czy nie?

 • immanothere

  Oceniono 10 razy 6

  A GDZIE JERZY ZELNIK?!

 • pietrix79

  Oceniono 7 razy 5

  Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i nie będzie wstydu, albo też odwrócenia sensu tych opowieści. Ich siła tkwi w ukrytym przekazie o człowieku i jego konstrukcji indywidualnej i społecznej. jeśli nie uda im się tego pokazać, ale będzie to kolorowa bajka potworkach i księżniczkach, to nie będzie to...

 • Maly Mis

  Oceniono 9 razy 3

  Na szczęście choćby to było nie wiadomo co, to i tak powinno być lepsze niż nasza rodzima wersja której podejrzewam, że nawet pan Sapkowski się wstydził...

 • pcat

  Oceniono 4 razy 0

  Składnia by gazeta.pl - Refri zagra ktośtam. Mostem przejedzie lokomotywa. Jabłko zje dziecko na kolację.

 • 174pit

  Oceniono 3 razy -1

  Nieważne kto zagra, byle zagrał dobrze.
  Polska produkcja (i film, i serial) miała przyzwoitą przecież obsadę, ale jej to nic nie pomogło. Ani jedna kreacja, ani jedna scena nie jest warta zapamiętania.

 • uczula

  Oceniono 2 razy -2

  obwiam sie szmiry.
  niestety :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX