Joanna Kulig z kolejnym sukcesem. Aktorka wystąpi w amerykańskim serialu ''Hanna''

Joannę Kulig już niedługo zobaczyć będą mogli widzowie z całego świata. Polska aktorka zagrała w najnowszym serialu platformy Amazon - ''Hanna''.

Joanna Kulig to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorek na świecie. Po sukcesie ''Zimnej wojny'' Pawła Pawlikowskiego głośno mówi się o jej nominacji do Oscara, a sama artystka dostaje kolejne propozycje angażu i to nie tylko w Polsce. 

Joanna Kulig w amerykańskim serialu. Premiera w 2019 roku

Już w 2019 roku widzowie na całym świecie dostaną okazję oglądania polskiej aktorki w najnowszym serialu platformy Amazon - ''Hanna''. Produkcja oparta jest na filmie o tym samym tytule z 2011 roku i opowiada historię dziewczyny, której ojciec jest byłym agentem CIA, a swoją córkę próbuje wyszkolić na zabójczynię.

Joanna Kulig wcieli się w rolę matki głównej bohaterki i pojawi się w retrospekcjach. Obok niej na ekranach zobaczymy między innymi Esme Creed-Miles, Mireille Enos i Joel'a Kinnaman'a. 

Serial Hanna został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona – Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało.

- powiedziała Joanna Kulig w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Joanna Kulig na ekranie. W czym zagrała popularna aktorka?

Joanna Kulig zdobyła światową popularność dzięki głównej roli w najnowszym filmie Pawła Pawlikowskiego ''Zimna Wojna''. W ostatnim czasie widzowie mogli podziwiać ją także w ''Klerze'' Wojciecha Smarzowskiego (gdzie wcieliła się w rolę kochanki jednego z księży) czy serialu TVN ''Pułapka'', gdzie zagrała policjantkę. 

Wcześniej aktorkę podziwiać mogliśmy między innymi w ''Sponsoringu'' Małgorzaty Szumowskiej, ''Disco Polo'' Macieja Bochniaka czy ''Pitbull. Niebezpieczne kobiety'' Patryka Vegi. 

Więcej o: