Magdalena Cielecka zagra w filmie z hollywoodzkimi gwiazdami. Wystąpi u boku Clive'a Owena i Tima Rotha

Magdalena Cielecka wraz z dwójką innych polskich aktorów dołączyła do obsady filmu "Song of Names" u boku tak znanych postaci jak Tim Roth i Clive Owen.

Magdalena Cielecka jest doskonałą aktorką i właśnie znalazła się na fali, dzięki której w ostatnim czasie polscy aktorzy coraz częściej są obsadzani w zagranicznych produkcjach u boku największych sław.

Magdalena Cielecka zagra w zagranicznej produkcji filmowej

Magdalena Cielecka zagra w adaptacji powieści Normana Lebrechta "Pieśń imion". Oprócz niej role dostali też Lidia Bogaczówna i Jakub Kotyński.

Warto podkreślić, że główne role zagrają tam doskonały Tim Roth znany z licznych filmów Quentina Tarantino oraz Clive Owen, który niewątpliwie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów ostatnich lat.

Nie bez przyczyny w filmie pojawią się polscy aktorzy. Produkcja oparta jest na fabule powieści "Pieśń imion" - tam jednym z głównych bohaterów jest cudem uratowany z Holokaustu uzdolniony młody muzyk z Polski. Magdalenie Cieleckiej przypadła rola Anny - podaje Interia.

Aktorka już się pochwaliła zdjęciem z planu filmowego w Budapeszcie:

 


"Pień imion" opowiada o silnej więzi, która nawiązuje się pomiędzy Davidem Rapoportem i Martinem Simmondsem. Ten pierwszy jest właśnie tym niezwykle uzdolnionym muzykiem z Polski, który cudem uniknął zagłady w czasie wojny. Z czasem poznaje się z pochodzącym z zamożnej żydowskiej rodziny Martinem Simmondsem.

Nawiązuje się między nimi bardzo silne uczucie, a ojciec Martina pomaga Davidowi rozwinąć muzyczny talent. Kiedy chłopiec ma zagrać swój pierwszy koncert, przepada bez wieści. Co się z nim wtedy stało, Martin dowie się dopiero 40 lat później.

Clive Owen i Tim Roth wcielą się w starsze wcielenia głównych bohaterów, czyli Martina Simmodsa i Davida Rapoporta. U ich boku zagra także Catherine McCormack.

Zdjęcia kręcone będą m.in. w obozie zagłady w Treblince, a także Londynie, Nowym Jorku, Montrealu i oczywiście Budapeszcie.

Scenariusz do filmu napisał odpowiedzialny za "GoldenEye" (czyli tego Bonda, w którym zagrała Izabella Scorupco) i "Wiernego ogrodnika" nominowany do Oscara Jeffrey Caine. Reżyserem został François Girard. Premierę filmu przewidziano na 2020 rok.

Więcej o: