Joanna Kulig coraz bardziej doceniana w Hollywood. Zaproszono ją na Festiwal Instytutu Filmowego USA

Joanna Kulig dzięki swojej roli w "Zimnej wojnie" skutecznie zwróciła na siebie uwagę zagranicznego przemysłu filmowego. Właśnie zaproszono ją do udziału w Festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego.

Joanna Kulig znalazła się w doborowym gronie najbardziej utalentowanych postaci kina niezależnego. Dowodem na to jest zaproszenie na AFI Fest 2018. Kulig razem z aktorami takimi jak Willem Dafoe czy Rosamund Pike weźmie udział w debacie dotyczącej ambitnego kina niekomercyjnego - donosi "The Hollywood Reporter".

Joanna Kulig weźmie udział w prestiżowym wydarzeniu

Do udziału w panelu dyskusyjnym zaproszono postaci ze świata niezależnego kina, które w tym roku zwróciły na siebie szczególną uwagę dzięki swojej pracy i dokonaniom. Joannie Kulig zaproszenie zapewniła doskonała rola w "Zimnej wojnie".

Willem Dafoe, Richard E. Grant, Kathryn Hahn, Felicity Jones, Thomasin McKenzie, Rosamund Pike, John C. Reill i Joanna Kulig będą przez 90 minut rozmawiać o tym, jak tworzy się ambitne kino. W trakcie rozmowy zostaną pokazane fragmenty ich ostatnich filmów, a dyskusję będzie moderował Scott Feinberg z "The Hollywood Reporter".

Spotkanie odbędzie się 11 listopada w Hollywood Roosevelt Hotel. Doskonale widać, jak znaczące to wydarzenie po liście nazwisk aktorów, którzy brali udział w panelu w poprzednich latach. Jest długa i imponująca, a znajdują się na niej m.in. Salma Hayek, Richard Gere, Viggo Mortensen, Margot Robbie, Marion Cotillard, Diane Kruger, Jake Gyllenhaal, Robert Pattinson, Kristen Stewart czy Tilda Swinton.

Joanna Kulig pochwaliła się wyróżnieniem na swoim profilu w sieci społecznościowej:

 

Jej obserwatorzy nie kryli zachwytu:

Jeżeli Joanna Kulig nie zdobędzie Oscara, to Polska powinna wypowiedzieć wojnę USA.
Doborowe towarzystwo.
Ogromny sukces. Gratulacje i powodzenia.
Mam nadzieję że na tym się nie skończy. Gratulacje!

My również mamy nadzieję, że kariera Joanny Kulig tak naprawdę dopiero się rozkręca.

Więcej o: