Joanna Kulig coraz bardziej doceniana w Hollywood. Zaproszono ją na Festiwal Instytutu Filmowego USA

Joanna Kulig dzięki swojej roli w "Zimnej wojnie" skutecznie zwróciła na siebie uwagę zagranicznego przemysłu filmowego. Właśnie zaproszono ją do udziału w Festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego.

Joanna Kulig znalazła się w doborowym gronie najbardziej utalentowanych postaci kina niezależnego. Dowodem na to jest zaproszenie na AFI Fest 2018. Kulig razem z aktorami takimi jak Willem Dafoe czy Rosamund Pike weźmie udział w debacie dotyczącej ambitnego kina niekomercyjnego - donosi "The Hollywood Reporter".

Joanna Kulig weźmie udział w prestiżowym wydarzeniu

Do udziału w panelu dyskusyjnym zaproszono postaci ze świata niezależnego kina, które w tym roku zwróciły na siebie szczególną uwagę dzięki swojej pracy i dokonaniom. Joannie Kulig zaproszenie zapewniła doskonała rola w "Zimnej wojnie".

Willem Dafoe, Richard E. Grant, Kathryn Hahn, Felicity Jones, Thomasin McKenzie, Rosamund Pike, John C. Reill i Joanna Kulig będą przez 90 minut rozmawiać o tym, jak tworzy się ambitne kino. W trakcie rozmowy zostaną pokazane fragmenty ich ostatnich filmów, a dyskusję będzie moderował Scott Feinberg z "The Hollywood Reporter".

Spotkanie odbędzie się 11 listopada w Hollywood Roosevelt Hotel. Doskonale widać, jak znaczące to wydarzenie po liście nazwisk aktorów, którzy brali udział w panelu w poprzednich latach. Jest długa i imponująca, a znajdują się na niej m.in. Salma Hayek, Richard Gere, Viggo Mortensen, Margot Robbie, Marion Cotillard, Diane Kruger, Jake Gyllenhaal, Robert Pattinson, Kristen Stewart czy Tilda Swinton.

Joanna Kulig pochwaliła się wyróżnieniem na swoim profilu w sieci społecznościowej:

 

Jej obserwatorzy nie kryli zachwytu:

Jeżeli Joanna Kulig nie zdobędzie Oscara, to Polska powinna wypowiedzieć wojnę USA.
Doborowe towarzystwo.
Ogromny sukces. Gratulacje i powodzenia.
Mam nadzieję że na tym się nie skończy. Gratulacje!

My również mamy nadzieję, że kariera Joanny Kulig tak naprawdę dopiero się rozkręca.

Więcej o:
Komentarze (11)
Joanna Kulig coraz bardziej doceniana w Hollywood. Zaproszono ją na Festiwal Instytutu Filmowego USA
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 20 razy 20

  Jest wspaniałą kobietą i aktorką,

 • starveling

  Oceniono 13 razy 13

  Zapewne wkrótce odezwą się zawistne pieski. Ale ich ujadaniem niech się p. Joasia nie przejmuje, bo to bogoojczyźniane pieski nie wyrastające poza poziom Klanu i ... Smoleńska.

 • ryyys

  Oceniono 4 razy 4

  Asiu, powodzenia !!!

 • californian-legit

  Oceniono 3 razy 3

  Chyba nie tylko z powodu Zimnej Wojny. Swego czasu bylo jej pelno na amerykanskim Netlixie: Ida, The Woman in the Fifth, Eles,

 • daroxxl

  Oceniono 8 razy 2

  Kobieta posiadająca tak zajebiste cycki będzie wszędzie na świecie doceniana...

 • wladgad

  0

  Ciekawie, co to za niezależne kino będzie reprezentować? Pierwszy raz słyszę, aby państwowo dotowane filmy miały jakiś rys niezależności... .

 • roll

  0

  Uroda i repertuar to powinno dać sukces.

 • laerke

  0

  Szoste zdjecie raczej zabawne. :)

 • kitciwoko

  Oceniono 4 razy -4

  Ja doceniłem ją piersi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX