"Jak pies z kotem" z Robertem Więckiewiczem już w kinach! Ta historia wydarzyła się naprawdę

"Jak pies z kotem" w reżyserii Janusza Kondratiuka to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premiera 19 października 2018 roku - warto wybrać się do kina, by zobaczyć docenione w Gdyni role Olgierda Łukaszewicza i Aleksandry Koniecznej.

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych "Dziewczyn do wzięcia", opowie o słodko-gorzkich relacjach rodzinnych, dla których inspiracją jest prawdziwa historia.

"Jak pies z kotem" z Robertem Więckiewiczem w kinach od 19 października

 "Jak pies z kotem" to pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości.

- Ten film ma być jednocześnie smutny i śmieszny - mówi reżyser i scenarzysta Janusz Kondratiuk.

Twórca ''Dziewczyn do wzięcia'' zrobił film oparty na faktach. Przedstawia historię dwóch braci. Starszy z nich, Andrzej, niespodziewanie choruje. To mobilizuje jego młodszego krewniaka, by pomimo dzielących ich różnic i licznych niesnasek, podjąć się opieki nad potrzebującym. 

Film na pewno jest warto zobaczyć także ze względu na doskonałe role drugoplanowe Olgierda Łukaszewicza i Aleksandry Koniecznej - oboje dostali za nie nagrody w Konkursie Głównym na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni. 

"Jak pies z kotem" - kogo zobaczymy na ekranie?

W rolach głównych wystąpią: Robert Więckiewicz ("Wałęsa. Człowiek z nadziei", "W ciemności"), Olgierd Łukaszewicz ("Generał Nil", "Seksmisja"), Aleksandra Konieczna ("Ostatnia rodzina", "Belfer") Bożena Stachura ("Obywatel", "Chopin. Pragnienie miłości").

 
Więcej o: