"Gra o tron": wszyscy bohaterowie spotkali się po raz ostatni. Zrobili materiał specjalny

"Gra o tron" skończy się na ósmym sezonie, a widzowie z napięciem czekają na premierę ostatnich odcinków. Sean Bean zdradził ostatnio w wywiadzie, że z okazji tego zakończenia cała obsada serialu spotkała się w Belfaście na jeden wyjątkowy wieczór, którego gospodarzem był słynny komik Conan O'Brien.

W "Grze o tron" ukochani bohaterowie widzów (i czytelników) umierali wręcz w hurtowych dawkach. Oczywistym było, że jeśli polubi się jakąś postać, najpewniej zginie. Tak było w przypadku bohatera odgrywanego przez Seana Beana, Neda Starka. Ten został zdekapitowany na sam koniec pierwszego sezonu.

"Gra o tron": wszyscy bohaterowie spotkali się po raz ostatni

Niedawno Bean udzielił wywiadu dla "The Hollywood Reporter", w którym zdradził, że cała obsada "Gry o tron" spotkała się w Belfaście z okazji nadchodzącego zakończenia serialu.

Gospodarzem wieczoru był amerykański komik Conan O'Brien, prowadzący program "Late Night", potem "The Tonight Show", a obecnie "Conan".

Okazuje się, że prezenter telewizyjny we współpracy z producentami serialu poprowadził specjalny odcinek programu poświęcony zakończeniu "Gry o tron" - Sean Bean zapewnia, że było bardzo zabawnie. Jeszcze nie zdradzono daty emisji tego pożegnalnego materiału, ale na pewno warto będzie na niego czekać.

Sean Bean o powrocie Neda Starka

W tym samym wywiadzie poruszono kwestię ogłoszonych przez HBO prequeli "Gry o tron". Sean Bean zastanawia się, czy to w ogóle możliwe, żeby w którymś zagrał, skoro ich akcja będzie chronologicznie osadzona przed wydarzeniami ze znanych nam już odcinków:

Zazwyczaj jestem nieco oporny przy powrocie do roli przy zmienionej formule filmu czy serialu. Tutaj dużo zależy od tego, ile czasu będą się cofać - powiedział.

Chcielibyście zobaczyć aktora jeszcze raz w tej słynnej roli?

Książki z serii "Pieśń Lodu i Ognia" dostępne są w formie ebooków w Publio.pl >>

Więcej o: