Filmowy Geralt pokazał zdjęcie z kulis "Wiedźmina". Henry Cavill uchylił rąbka tajemnicy

Henry Cavill, odtwórca głównej roli w serialu "Wiedźmin" w produkcji Netfliksa, pokazał pierwsze zdjęcie związane z kulisami głośnego projektu. Dużo na nim nie widać, ale dzięki temu już wiemy, że przygotowania do pracy na planie trwają w najlepsze.

Henry Cavill jako pierwszy dzieli się z fanami zakulisowymi zdjęciami związanymi z produkcją "Wiedźmina". Dzięki temu wiemy, że jego filmowa przyczepa nazywa się Kaer Morhen.

Henry Cavill pokazał filmowe zaplecze "Wiedźmina"

Kaer Morhen w powieści Andrzeja Sapkowskiego to szczególne dla rozwoju bohatera miejsce. To tam Geralt przechodzi transformację z małego chłopca w niebezpiecznego pogromcę potworów biegłego w sztuce zabijania. Jak się okazuje, tak też nazywa się przyczepka, z której Henry Cavill korzysta w trakcie przygotowań do zdjęć na planie "Wiedźmina".

Jako że rola Geralta będzie fizycznie bardzo wymagająca, aktor właśnie intensywnie trenuje i jak mówi opis pod zdjęciem, ostatni sprawdzian zbliża się wielkimi krokami.

 

Faktycznie na zdjęciu nie widać wiele, poza chodnikiem i przyczepką, w której Cavill siedzi ze swoim psem. Jednak tylko tyle wystarczyło, by pod fotografią pojawiło się prawie 700 tys. "serduszek" i tysiące komentarzy. Widać, że fani w ogromnym napięciu czekają na serial Netfliksa.

"Wiedźmin" Netfliksa - co jeszcze wiemy?

Znamy już nazwiska aktorów, którzy wcielą się w najważniejsze postaci. Scenariusz jest już gotowy, a zgodnie z obietnicami producentów zdjęcia do serialu mają się zacząć już przeciągu następnych tygodni i potrwają do marca przyszłego roku.

Ekipa filmowa będzie pracować w różnych częściach Europy, w tym także w Polsce. Jak wiemy dzięki Cavillowi, odtwórcy głównych ról przygotowują się do pracy intensywnie. Cztery pierwsze odcinki wyreżyseruje Alik Sacharow, odpowiedzialny m.in. za sukces "House of Cards" czy "Gry o tron". Po dwa odcinki nakręcą też Alex Garcia Lopez ("Utopia") oraz Charlotte Brandstrom ("Zaginiona", "Outlander"). Premiera planowana jest na koniec 2019 roku.

Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie ebooków w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (11)
Filmowy Geralt pokazał zdjęcie z kulis "Wiedźmina"
Zaloguj się
 • racionalist

  Oceniono 24 razy 20

  Nie nalezy zapominac, ze ksiazkowy Geralt nie mial brody ("ogole sie, zeby nie wygladac jak pajac").

 • wooki74

  Oceniono 21 razy 13

  Drzwi chyba uchylił do przyczepy a nie jakąś tajemnicę....starciłem minutę życia

 • janbar22

  Oceniono 10 razy 10

  Mam nadzieję, że w charakteryzacji "podniszczą" mu tą twarzyczkę...Geralt to facet po przejściach. I w trakcie przejść. I przed przejściami. Ogólnie - zapracowany.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 10 razy 8

  Z roku na rok aktorzy mają coraz trudniej aby dobrze grać role!
  Już teraz musi poświęcać na szlifowanie swego warsztatu aktorskiego 6-8 godzin dziennie na siłowni.

 • justas32

  Oceniono 11 razy 5

  Geralt i Yennefer - tylko Karolak z Kożuchowską ...

 • mcwidack

  Oceniono 3 razy 1

  jakie kadry z planu? lekceważycie czas czytelników, palanty...

 • ksiezniczkaleya1

  Oceniono 7 razy 1

  Fajny jest. Mi pasuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX