Sylvester Stallone na pierwszym oficjalnym zdjęciu z planu "Rambo V". Wygląda srogo

Sylvester Stallone nie tak dawno potwierdził, że ruszyły prace na planie piątej części przygód wojowniczego Rambo. Teraz produkcja chwali się pierwszym oficjalnym kadrem z filmu.

Sylvester Stallone ponoć już po raz ostani gra Johna Rambo, a piąta część jego przygód ma stanowić pożegnanie z tą postacią.

"Rambo V". Znamy pełny tytuł filmu

Piąta część przygód emerytowanego żołnierza będzie nosić znaczący podtytuł: "Ostatnia krew". Tak wygląda pierwsze oficjalne zdjęcie najnowszego Rambo. Widać, że życie go nie oszczędzało:

Reżyserem tej części przygód weterana wojennego jest Adrian Grunberg, a w obsadzie poza Sylvestrem Stallone znaleźli się także Paz Vega, Yvette Monreal, Sheila Shah, Adriana Barraza, Díana Bermudez oraz Óscar Jaenada, Sergio Peris-Mencheta, Joaquín Cosio i Aaron Cohen - czytamy na portalu Imbd.

Stallone zaskoczył swoich fanów informacją, że ruszyły zdjęcia do tego filmu na początku października. Jeszcze bardziej ludzie poczuli się skonsternowani, kiedy okazało się, że tym razem Rambo będzie prawdziwym kowbojem, co zasugerowały zdjęcia Stallone w kowbojskich kapeluszach i oczywiście zdjęcia na koniu.

 

"Rambo V: Ostatnia krew" - fabuła

Jak już wcześniej pisaliśmy, John Rambo tym razem będzie walczył z bezwzględnym meksykańskim kartelem i bezwzględnymi gangsterami. Co ciekawe, tym razem scenariusz napisał Sylvester Stallone razem z Matthew Cirulnickiem.

Jak donosi "Screen Daily", akcja ma zacząć się kilka lat po poprzedniej części kultowego filmu. W tym czasie Rambo przeprowadził się na ranczo w Arizonie, gdzie chce w spokoju dożyć starości.

 

W codziennej egzystencji przeszkadzają mu jednak ataki stresu pourazowego. Na dodatek weteran wmiesza się w wojnę z meksykańskim kartelem, gdy wyruszy na poszukiwania wnuczki jego współpracownicy Marii, która wcześniej zaginęła w tajemniczych okolicznościach po przekroczeniu granicy z Meksykiem.

Idąc tropem zaginionej dziewczyny, John odkrywa całą sieć przerzutową handlarzy ludźmi, którzy zmuszają dziewczęta do prostytucji. 

Naczelnego wroga Rambo zagra Sergio Peris-Mencheta. Premiera filmu ma odbyć się 21 listopada 2019 roku.

Więcej o: