Jarosław Boberek ukradnie nam gwiazdkę? Jego głosem przemówi sam Grinch

W najnowszej komedii studia Illumination ("Minionki", "Jak ukraść Księżyc", "Sing", "Sekretne życie zwierzaków domowych") popularny aktor użyczył głosu samemu Grinchowi!

Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać.

 

Tak naprawdę pod zielonym futrem ukrywa smutne wspomnienia dzieciństwa oraz… wielkie serce. Ale o tym przekonacie się w kinach. "Grinch" zadebiutuje na wielkim ekranie 30 listopada.

Jarosław Boberek to jeden z najlepszych, najbardziej uznanych aktorów dubbingowych w Polsce. Na swoim koncie ma kilkaset postaci, którym użyczył głosu (to właśnie on "Wyginał śmiało ciało" w filmie "Madagaskar"). Z sukcesem występuje na deskach teatralnych, w filmie i telewizji.

Więcej o:
Komentarze (1)
Jarosław Boberek ukradnie nam gwiazdkę? Jego głosem przemówi sam Grinch
Zaloguj się
  • Sheldon Cooper

    0

    Słychać go we wszystkich reklamach radiowych i wszystkich filmach animowanych. Ciekawe kiedy reklamodawcy się zorientują, że głos Boberka zamiast zachęcać do kupna czegokolwiek - zaczyna odstraszać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX