"Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" z ukraińskim dubbingiem. Nietypowa oferta w kinach

25 listopada warszawskie Multikina Ursynów i Targówek zorganizują wyjątkowe seanse filmu "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Obraz zostanie wyświetlony z ukraińskim dubbingiem.

W Multikinie Ursynów film zostanie wyświetlony o godz. 14.30, z kolei w Multikinie
Targówek seans rozpocznie się o godz. 16.20. To pierwsze tego typu projekcje,
które w Warszawie, skierowane są do widzów ukraińskojęzycznych. Jak zapowiadają przedstawiciele Multikina - jeżeli się przyjmą, sieć zamierza organizować kolejne.

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” po ukraińsku

Akcja produkcji, do której scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i
uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi jednak nowych zwolenników swojej sprawy - wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty.

Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi.
Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta
będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie
czarodziejów.

Ukraiński dubbing także w Heliosie

Z ukraińskim dubbingiem można było obejrzeć "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda" także w Heliosie. Seanse odbyły się w niedzielę 18 listopada w kinach sieci w całej Polsce. - Postanowiliśmy pokazać film z ukraińskim dubbingiem, gdyż chcieliśmy wyjść naprzeciw ukraińskojęzycznej widowni mieszkającej w Polsce. Dystrybutor Warner Bros jako pierwszy wyraził gotowość dostarczenia filmu w takiej wersji. Ale prowadzimy rozmowy także z innymi dystrybutorami – mówiła "Wyborczej" Maja Nowak z biura prasowego sieci kin Helios.

W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów, sieć zdecydowała się na kontynuację projektu. Seanse w wersji ukraińskojęzycznej zaplanowane są na kolejne niedziele w kinach Helios w całej Polsce.

W niedzielę 2 grudnia, we wszystkich kinach sieci, zaprezentowany zostanie biograficzny film „Bohemian Rhapsody" opowiadający historię zespołu Queen, zaś tydzień później (9 grudnia) ukraińskojęzyczni widzowie zobaczą „Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą w jednej z głównych ról.

Sieć kin Helios serdecznie zaprasza na pokazy filmów w ukraińskiej wersji językowej. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: helios.pl/seanse_ua.

Porównaliśmy sceny z klasycznego 'Króla Lwa' z nowym. Wygląda niesamowicie

Więcej o: