Disney ogłosił, że w "Królu Lwie" pojawi się nowa postać. Wiadomo, kto użyczy jej głosu

Nowy "Król Lew" niewątpliwe już jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku. Sam zwiastun filmu obejrzało w pierwszą dobę ponad 200 milionów osób na całym świecie. Teraz Disney ogłosił, że ma dla widzów niespodziankę w postaci nowej postaci.

Odświeżona wersja "Króla Lwa" wzbudza wiele emocji, a ledwie ukazał się pierwszy zwiastun. Widzowie od debiutu zapowiedzi nowej animacji zastanawiali się, czy ta realizacja będzie znacząco się różnić od tak przez wszystkich kochanego oryginału, czy też największą zmianą jaka zajdzie, to zastosowanie grafiki komputerowej przez realizatorów.

Nowa postać w "Królu Lwie"

Disney planuje wprowadzenie nowej bohaterki do fabuły klasycznego filmu. Będzie to samiczka ryjoskoczka, a głosu ma jej użyczyć Amy Sedaris - donosi Variety.

 

Aktorka znana jest z dubbingowania postaci w serialach aminowanych "BoJack Horseman", czy "Unbreakable Kimmy Schmidt". W ubiegłym roku zagrała w serialu "Detektyw Handsome: Netflix - film kryminalny" porucznik Tucker.

Gdybyście się zastanawiali, jak wyglądają ryjoskoczki, spójrzcie na poniższe zdjęcie:

 

Jeszcze nie znamy imienia tej bohaterki, ale mamy nadzieję, że jej wątek będzie ciekawy. Fabuła "Króla Lwa" nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, ale na wszelki wypadek załączamy opis filmu z oficjalnej strony Disneya:

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

Reżyserem tego filmu będzie Jon Favreau, który stworzył takie filmy jak dwie pierwsze części "Iron Mana" czy poprzednia  "Księga Dżungli". Do ciekawych informacji należy także fakt, że w nagrywaniu dubbingu do filmu weźmie Beyonce, która ma nagrać nową piosenkę do filmu z Eltonem Johnem.

Więcej o: