Już na dniach pojawi się trailer do "Avengers 4". Wygadał się aktor grający w kasowym przeboju

Jeremy Renner zdradził, że już za kilka dni trailer "Avengers 4" trafi do sieci. Warto przypomnieć, że zapowiedź poprzedniej części filmu była najczęściej oglądanym zwiastunem w sieci - na całym świecie obejrzało już grubo ponad 200 mln osób.

Zakończenie filmu "Avengers: Wojna bez granic" było jednym z najbardziej traumatycznych, jakie w ostatnich latach było dane nam oglądać w kinach. Po raz pierwszy wydaje się, że ten zły dopiął swego. Tym bardziej wszyscy czekają na następną część filmu. Jednak wytwórnia uparcie milczy i nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących planowanej premiery.

"Avengers 4". Jeremy Renner puszcza parę

Odtwórca roli Hawkeye, Jeremy Renner, spotkał się z fanami na Tokyo Comic Con. I to właśnie on zdradził, że czeka nas pierwsza niespodzianka związana z najnowszym filmem o obrońcach świata. W trakcie rozmowy z fanami wyjawił, że w przeciągu kilku dni możemy się spodziewać pierwszych nowin:

Sam to dowcipnie podsumował:

Nie mogę się doczekać, żeby wam nie powiedzieć, co się dalej stanie.

Sprawa jest ważna, bo fani nie znają nawet tytułu następnej części filmu i zupełnie nie wiedzą, czego mają się spodziewać. W branży przeważają opinie, że premiera zwiastuna nastąpi pomiędzy 5 a 6 grudnia. Kolejnym argumentem przemawiającym na jej korzyść, jest fakt, że Joe i Anthony Russo, odpowiedzialni za reżyserię następnej części filmu, mają zjawić się w czwartek na  The Game Awards.

Całkiem zatem możliwe, że właśnie w trakcie tej imprezy zostanie oficjalnie zaprezentowany pierwszy zwiastun. Nie zapominajmy, że związany z produkcją Kevin Feige obiecał, że ta prezentacja odbędzie się jeszcze w 2018 roku. 

Zwiastun filmu "Avengers: Wojna bez granic"w pierwszą dobę zdobył 238 milionów wyświetleń na całym świecie, co pozostaje do tej pory absolutnym rekordem.

Więcej o:
Komentarze (3)
Już na dniach pojawi się trailer do "Avengers 4". Wygadał się aktor grający w kasowym przeboju
Zaloguj się
 • k.gembiec

  Oceniono 8 razy 8

  Czekam na ten film:)

 • ebom

  Oceniono 3 razy 3

  Lol, "wygadał się"... wy zdajecie sobie sprawę, jakie oni mają w kontraktach kary umowne za zdradzenie czegokolwiek bez zgody wytwórni?

 • notremak

  Oceniono 1 raz 1

  Już w latach 50. i 60. XX wieku poradnia językowa "Przyjaciółki" tłumaczyła małopiśmiennym chłopkom, że po polsku nie mówi się "na dniach"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX