Jest nowy teaser finałowego sezonu "Gry o Tron". Zapowiada starcie Lodu i Ognia

Stacja HBO wypuściła nowy teaser ostatniego sezonu kultowego serialu "Gra o Tron". Nie ujawnia on wiele, ale potwierdza wcześniejsze doniesienia - w sezonie dojdzie do bitwy między siłami Lodu i Ognia.
Zobacz wideo

Po raz pierwszy teaser pojawił się na Comic Con Experience 2018 w Sao Paulo w Brazylii. Został opublikowany również na Twitterze. Nie ma w nim ujętych scen z 8. sezonu serialu, ale w symboliczny sposób przedstawiona jest walka, do której dojdzie na koniec serii. Można więc wywnioskować, że Biali Wędrowcy, którzy pod koniec poprzedniego sezonu przebili się przez Mur i chcą zdobyć Westeros, zmierzą się z rodem Lannisterów i  Daenerys Targaryen.

Kiedy pojawi się 8. sezon?

W listopadzie HBO potwierdziło, że 8. sezon "Gry o tron" pojawi się w kwietniu 2019 roku. Będzie to ostatni sezon słynnej serii. Producenci serialu zapowiadają, że będziemy podczas niego świadkami gigantycznej bitwy. 

Za przetrwanie 55 nocy z rzędu. Za przetrwanie zimna, śniegu, deszczu, błota, owczego gówna z Toome i wiatrów Magheramorne. Kiedy miliony ludzi na całym świecie obejrzą ten odcinek za rok, nie będą wiedzieli o waszej ciężkiej pracy. Nie będzie ich obchodziło, jak zmęczeni byliście albo jak ciężko było pracować w temperaturach poniżej zera. Pojmą tylko, że oglądają coś, czego nikt przed nami nie dokonał

- napisał Jonathan Quinlan, asystent reżysera, w kwietniu.

Książki z serii "Pieśń Lodu i Ognia" dostępne są w formie ebooków w Publio.pl >>

Więcej o: