Netflix nie zdradził fabuły "Stranger Things 3", ale ujawnił tytuły wszystkich odcinków

"Latem 1985 roku, przygoda nadal trwa..." - kusi Netflix przed kolejną zapowiedzią trzeciego już sezonu popularnego serialu "Stranger things". Bonusowo poznaliśmy tytuły czekających na nas odcinków. To już trochę mówi o samej fabule.

Netflix ujawnił tytuły wszystkich odcinków trzeciego sezonu "Stranger things". Nie podał jednak dokładnej daty premiery następnego sezonu. Wiemy tylko, że musimy poczekać do lata przyszłego roku.

"Stranger Things 3" - tytuły odcinków

Netflix w przypadku promocji trzeciego sezonu znowu postawił na granie sentymentem do klimatu lat 80., nie zaś pokazywaniem fragmentów z samych epizodów. Dlatego też mieliśmy okazję zobaczyć reklamę nowego centrum handlowego, które powstało w miasteczku Hawkins. Z tej dowiedzieliśmy się jedynie, że poznamy nową postać, którą zagra Maya Thurman-Hawks oraz, że pracuje ona razem z serialowym Stevem w fast-foodzie. 

Teraz Netflix przedstawił tytuły wszystkich ośmiu odcinków najnowszego sezonu. A mianowicie:

"Suzie, słyszysz mnie?"
"Szczury z supermarketu"
"Sprawa zaginionego ratownika"
"Próba sauny"
"Źródło" 
"Urodziny"
"Ukąszenie"
"Bitwa o Starcourt"

I teraz możemy się zacząć zastanawiać, co one nam mówią o możliwym przebiegu wydarzeń. Niewątpliwie wszystko skończy się wielką bitwą w centrum handlowym. 

Trzeci sezon "Stranger Things" już w przyszłym roku. Znamy tytuły wszystkich odcinków

"Stranger things 3". Co jeszcze wiemy?

Maya Thurman-Hawke zagra niejaką Robin - będzie pracować z lubianym przez wszystkich Stevem w lodziarni w nowo otwartym centrum handlowym w na pozór sennym Hawkins. Robin opisywana jest jako alternatywna dziewczyna, która jest bardzo skłonna do zabawy. Również ona odkryje, jak mroczne i straszne rzeczy dzieją się w miasteczku.

Wiemy, że akcja zacznie się latem 1985 roku. Latem w miasteczku otworzy się nowe centrum handlowe, a co więcej pojawią kolejne nowe postaci grane przez Francescę Reale, Cary Elwes i Jake Busey. Przewiduje się, że ich wprowadzenie namiesza w życiu uczuciowym głównych bohaterów.

Nie zabraknie aktorów znanych z poprzednich odcinków serialu. Pojawi się na pewno Millie Bobby Brown jako Eleven, Gaten Matarazzo w roli Dustina i Finn Wolfhard czyli Mike. Razem z nimi akcję poprowadzą Caleb McLaughlin jako Lucas, Noah Schnapp  - filmowy Will - oraz aktorzy ze starszego pokolenia: David Harbour w roli Hoppera i Winona Ryder, czyli Joyce.

"Stranger things" - polskie akcenty

Serial powinien być bliski polskim widzom choćby dlatego, że Polka z Krakowa projektuje do niego kostiumy. Małgosia Turzańska  wykreowała kultowy wizerunek uwielbianej przez widzów Jedenastki. 

Małgosia jest jedną z najlepszych polskich kostiumografek. Projektuje dla filmu, telewizji, teledysków, spektakli tanecznych i teatralnych. Współpracowała przy takich produkcjach, jak nominowany do Oscara "Aż do piekła" z Jeffem Bridgesem i Chrisem Pine, "Plan Maggie" z Gretą Gerwig, Ethanem Hawke i Julianne Moore, czy "Wydarzyło się w Teksasie" z Rooney Marą i Casey Affleckiem.

Więcej o: