Wyciekło nieoficjalne zdjęcie z planu "Wiedźmina". Tym razem z Budapesztu

Netflix oszczędnie informuje o postępach z planu "Wiedźmina". W sieci jednak pojawiło się zdjęcie pokazujące wnętrze zamkowej sali pełnej rycerzy. Autor w podpisie twierdzi, że zrobiono je na planie serialu w Budapeszcie.

"Wiedźmin" Netfliksa nie przestaje emocjonować fanów. Niedawno Lauren S. Hissrich pokazała kilka enigmatycznych fotografii z planu serialu, ale 7 grudnia ktoś inny wrzucił fotografię ukazującą wnętrze zamczyska i aktorów w kostiumach.

Wyciekło zdjęcie z planu "Wiedźmina"

Na koncie osoby posługującej się pseudonimem Olimarville pojawiła się niezwykle interesująca fotografia. W głównej mierze widać na niej imponujące żyrandole zdobiące sklepienie dość ponurej zamkowej sali.

Jednak co w tym momencie jest najbardziej istotne, na dole zdjęcia widać tłum aktorów w kostiumach. Najbliżej obiektywu stoi rycerz w pełnej zbroi oraz z tarczą, na której znajdują się trzy złote lwy. To ważne, bo jak każdy fan sagi o Wiedźminie wie, te lwy są symbolem Cintry. 

Cintra to królestwo, którym włada królowa Calanthe. Ta jest matką księżniczki Pavetty, która z kolei powiła Ciri, czyli słynne dziecko niespodziankę Geralta:

Podpis zdjęcia mówi, że zrobiono je na planie w Budapeszcie. Oczywiście należy zachować pewną ostrożność, ale tego samego dnia także Lauren S. Hissrich podzieliła się fotką zza kulis z innymi członkami ekipy filmowej:

Co do samego zdjęcia z planu, fani są pewni, że kręcono scenę uczty z udziałem rzeczonych wcześniej Calanthe, Pavetty i Jeża z Ernwaldu.

Czy tak było, dowiemy się w przyszłym roku. Wtedy odbędzie się ogólnoświatowa premiera serialu "Wiedźmin" z Henrym Cavillem w roli głównej. 

Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie ebooków w Publio.pl >>

Henry Cavill w roli Geralta. Jest pierwsze wideo z Wiedźminem Netflixa

Więcej o:
Komentarze (20)
Wyciekło nieoficjalne zdjęcie z planu "Wiedźmina". Tym razem z Budapesztu
Zaloguj się
 • Bohatyr Z Wembleju

  Oceniono 11 razy 11

  Ciekawe czy padnie kwestia " Coo? Królewna? Z tym Świńskim Ryjem? Nigdy! "? 😁

 • justas32

  Oceniono 15 razy 9

  Na Wiedźmina - tylko Karolak z Kożuchowską ...

 • lumberjack77

  Oceniono 4 razy 2

  Pachnie serialem klasy B...

 • j1200

  Oceniono 6 razy 2

  a u nas nie kręcą, bo od lat nikt nie może uchwalić ustawy zachęcającej do tego. Ponoć projekt jest gotowy...

 • natassja

  Oceniono 34 razy -4

  Oczy bolą patrzeć na tego serialowego Wiedźmina.. Chłopczątko "słodka minka", a przecież Wiedźmin miał na twarzy wypisane bliznami całe swoje życie, trudne i w surowych warunkach, a nie taki chłoptaś jak z trailera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX