Zwiastuna nowego "Spider-Mana" jeszcze nie można zobaczyć. Ale znamy jego streszczenie

Zwiastun filmu "Spider-Man: Far From Home" jeszcze nie miał premiery w sieci, lecz zobaczyło go wybrane grono fanów. Nim zobaczymy go wszyscy, musimy się zadowolić streszczeniem, które trafiło w obieg. Wiadomo, że w filmie zagra Jake Gyllenhaal jak również to, że człowiek-pająk dostanie nowy kostium.

Zwiastun do filmu "Spiderman: Far From Home" jeszcze nie został oficjalnie pokazany publiczności, a już wywołuje emocje. Jego twórcy i aktorzy zjawili się ostatnio na brazylijskim Comic Conie, gdzie opowiedzieli o czekającej nas produkcji. Wąskiemu gronu wybrańców zaprezentowali także trailer, którzy wszyscy inni będą mogli zobaczyć dopiero po 18 grudnia.

Co się będzie działo w nowym "Spider-Manie"? Streszczenie zwiastuna


"Spider-Man: Far From Home" to film o tyle ważny, że jego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu " Avengers: Endgame", który także nie miał jeszcze premiery, a także emocjonuje fanów na całym świeci. Jak sobie poradzili z tym producenci i twórcy? Wedle zapewnień osób, które zwiastun do "Spidermana" widziały, zapowiedź ta w żaden sposób nie odnosi się do wydarzeń powiązanych z akcją produkcji o "Avengersach".

A to interesujące, bo każdy, kto widział "Wojnę bez granic", wie, że Peter Parker pod koniec gnie (jak i połowa mieszkańców całego wszechświata). Jak widać, wróci do życia, tylko nie wiadomo jak.

Zwiastun zaczyna się od rozmowy młodego Petera z jego ciocią May. Okazuje się, żę Happy Hogan, którego gra Jon Favreau, jest nowym chłopakiem cioteczki, któa czynnie wspiera Petera w jego bohaterskich poczynaniach.

Peter jedzie ze swoją licealną klasą na wycieczkę do Europy, dlatego też postanawia zostawić strój Spider-Mana w domu. Choć chłopak przez chwilę chciał byc zwykłym nastolatkiem, to mu się nie uda, bo w Europie będzie miał ręce pełne roboty. W hotelu zjawia się grany przez Samuela L. Jacksona Nick Fury (on także zginął w poprzednich "Avengersach") i zleca nastolatkowi ważne zadanie. Stąd też pewnie potrzeba wprowadzenia nowego kostiumu.

Ze zwiastuna dowiadujemy się także, że w filmie gra Jake Gyllenhaal, który wcielił się w postać Mysterio. Jednak to nie on będzie arcywrogiem, lecz grupa The Elementals. Mysterio okaże się tu nieoczekiwanym sprzymierzeńcem... Choć, jak wiedzą fani komiksów, to może się także okazać jakimś podstępem.

Więcej o: