"Kobiety mafii 2". Patryk Vega pokazał nowy zwiastun. Są narkotyki i dużo przemocy

"Kobiety mafii 2" trafią do kin 22 lutego 2019 roku. W oczekiwaniu na premierę możemy zobaczyć reżyserską wersję zwiastuna i jedno jest pewne - to film kręcony z niemałym rozmachem.

"Kobiety mafii 2" Patryk Vegii opowie o nowych losach bohaterek znanych nam z pierwszej części tego kinowego przeboju. Niewątpliwie będzie się u nich dużo działo.

W obsadzie najnowszego filmu Patryka Vegii znajdują się m.in. Olga Bołądź, Kasia Warnke, Agnieszka Dygant, Bogusław Linda, Aleksandra Popławska, Krzysztof Czeczot, raperzy Sobota i Bonson, Aleksandra Grabowska, Enrique Arce, Angie Cepeda (znana z serialu "Luz Maria"), Janusz Chabior i Piotr Adamczyk, który tym razem... nie wygląda jak papież.

"Kobiety mafii 2". Co wiemy o fabule?

Gang Niani zdobył władzę nad Warszawą i szykuje się do największego przemytu kokainy w kraju. Gangsterzy sprowadzają do Polski tonę kolumbijskiej kokainy, ale towar znika w tajemniczych okolicznościach. Kolumbijczycy chcą głów, a do kraju przyjeżdża niebezpieczna Aida, którą gra Angie Cepeda.

Aida łączy siły z Matą, przemytnikiem z Trójmiasta. W tej roli wystąpił złowrogo wyglądający Piotr Adamczyk. Mata od dawna chce przejąć kontrolę w półświatku, ale nie ułatwia mu tego zbuntowana córka Stella, którą zagrała Aleksandra Grabowska.

W międzyczasie na wolność wychodzi Anka, czyli bohaterka Kasi Warnke, która przy pierwszej części filmu zasłynęła kwestią "z takim brzydkim się jeszcze nie ruchałam". Po wyjściu z więzienia dziewczyna szuka dla siebie zajęcia i staje się celebrytką, medialną "królową mafii".

Będzie też wątek romantyczny - Siekiera, która grą Aleksandra Popławska, przeżyje romans z Amirem, który przyjedzie ją uwieść na koniu. Serio. Siekiera poznaje nowego ukochanego w Maroku - on jest bojownikiem państwa islamskiego i ginie w akcji GROM-u. Wtedy zabójczyni wraca do Polski, żeby się zemścić.

Więcej o: