"Kobiety mafii 2". Patryk Vega pokazał nowy zwiastun. Są narkotyki i dużo przemocy

"Kobiety mafii 2" trafią do kin 22 lutego 2019 roku. W oczekiwaniu na premierę możemy zobaczyć reżyserską wersję zwiastuna i jedno jest pewne - to film kręcony z niemałym rozmachem.

"Kobiety mafii 2" Patryk Vegii opowie o nowych losach bohaterek znanych nam z pierwszej części tego kinowego przeboju. Niewątpliwie będzie się u nich dużo działo.

W obsadzie najnowszego filmu Patryka Vegii znajdują się m.in. Olga Bołądź, Kasia Warnke, Agnieszka Dygant, Bogusław Linda, Aleksandra Popławska, Krzysztof Czeczot, raperzy Sobota i Bonson, Aleksandra Grabowska, Enrique Arce, Angie Cepeda (znana z serialu "Luz Maria"), Janusz Chabior i Piotr Adamczyk, który tym razem... nie wygląda jak papież.

"Kobiety mafii 2". Co wiemy o fabule?

Gang Niani zdobył władzę nad Warszawą i szykuje się do największego przemytu kokainy w kraju. Gangsterzy sprowadzają do Polski tonę kolumbijskiej kokainy, ale towar znika w tajemniczych okolicznościach. Kolumbijczycy chcą głów, a do kraju przyjeżdża niebezpieczna Aida, którą gra Angie Cepeda.

Aida łączy siły z Matą, przemytnikiem z Trójmiasta. W tej roli wystąpił złowrogo wyglądający Piotr Adamczyk. Mata od dawna chce przejąć kontrolę w półświatku, ale nie ułatwia mu tego zbuntowana córka Stella, którą zagrała Aleksandra Grabowska.

W międzyczasie na wolność wychodzi Anka, czyli bohaterka Kasi Warnke, która przy pierwszej części filmu zasłynęła kwestią "z takim brzydkim się jeszcze nie ruchałam". Po wyjściu z więzienia dziewczyna szuka dla siebie zajęcia i staje się celebrytką, medialną "królową mafii".

Będzie też wątek romantyczny - Siekiera, która grą Aleksandra Popławska, przeżyje romans z Amirem, który przyjedzie ją uwieść na koniu. Serio. Siekiera poznaje nowego ukochanego w Maroku - on jest bojownikiem państwa islamskiego i ginie w akcji GROM-u. Wtedy zabójczyni wraca do Polski, żeby się zemścić.

Więcej o:
Komentarze (37)
"Kobiety mafii 2". Patryk Vega pokazał nowy zwiastun wersji reżyserskiej
Zaloguj się
 • tomtg123

  Oceniono 43 razy 39

  "Kobiety Mafii 2" - w rolach głównych Beata Szydło, Beata Kempa, Agata Duda, Elżbieta Rafalska, Beata Mazurek i oczywiście Jarosława Kaczyńska.
  Soon at cinemas.

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 31 razy 25

  ależ goovno...

 • nutka7.17

  Oceniono 25 razy 21

  "Są narkotyki i dużo przemocy "
  ... a dialogi to same bluzgi, tzn. wyrażenia powszechnie uznawane za obelżywe. Dno dna, czyli jak zwykle pod szyldem Vegi.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 23 razy 17

  SZAMBO

 • 1234pablo

  Oceniono 19 razy 15

  Wersja reżyserska? O to zatrudnił do filmu reżysera? Kogoś znanego?

 • scierplaminoga

  Oceniono 15 razy 9

  nawet showmax tego nie wytrzymał i woli uciekać z Polski, niż czekać na kolejny hit od Vegi

 • mario.wario

  Oceniono 20 razy 8

  Jakim trzeba być ćwierć główkiem, żeby iść na film tego cyrklogłowego, z tym obrzydliwym bandziorem oświęcimskim w roli głównej?

 • q602

  Oceniono 8 razy 6

  Na szczescie do akcji wkracza zaloga "Rudego" + Szarik i wspolnie rozpieprzaja mafie kolumbijska, sycylijska, ruska i meksykanska. Ci, co przezyli wstapuja do PiS aby zmiana byla jeszcze lepsza.
  Pan Vega zmywa z siebie brzydkie tatuaze, zapuszcza fryzure afro i zapisuje sie do Rycerzy Kolumba.
  Amen...

 • beristein

  Oceniono 12 razy 6

  Jezeli to najlepsze fragmenty z filmu to strach pomyslec jakie to gowno bedzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX