"Chyłka - Zaginięcie". Pierwszy zwiastun serialu na podstawie książki Remigiusza Mroza

Mamy dobrą wiadomość dla fanów twórczości Remigiusza Mroza i jednej z wykreowanych przez niego postaci - mecenas Joanny Chyłki. Stacja TVN i player przedstawiły pierwszy teaser serialu "Chyłka - Zaginięcie".

"Chyłka - Zaginięcie" to nowy serial kryminalny, który będzie można obejrzeć wyłącznie na platformie player. Fabuła tej produkcji powstała w oparciu o historię z bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza pt. "Zaginięcie". W sieci ukazał się właśnie pierwszy teaser tego obrazu.

"Chyłka - Zaginięcie". Twórcy serialu pokazali pierwszy teaser

"Chyłka - Zaginięcie" to kryminalna historia, której centralną postacią jest postać mecenas Joanny Chyłki. To kobieta, która nie ma sobie równych na sali sądowej. Jej inteligencja i cięty język wzbudziły sympatię wśród czytelników powieści Remigiusza Mroza i wszystko wskazuje na to, że cechy te pokochają także widzowie serialu.

W rolę głównej bohaterki wcieliła się Magdalena Cielecka. Obok niej na ekranie pojawią się także Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyserem serialu "Chyłka - Zaginięcie" jest Łukasz Palkowski, twórca filmów "Najlepszy" oraz "Bogowie".

Teaser serialu "Chyłka - Zaginięcie" spotkał się z wieloma ciepłymi komentarzami. W sieci nie brakuje jednak słów krytyki, które dotyczą przede wszystkim obsadzenia Magdaleny Cieleckiej w roli głównej. Zdaniem niektórych Magdalena Cielecka nie pasuje do książkowego pierwowzoru.

Serial będzie miał siedem odcinków, a jego premiera odbędzie się 26 grudnia. Kolejne epizody będą udostępniane za darmo w serwisie player.pl. W przyszłym roku serial "Chyłka - Zaginięcie" pojawi się także w programie stacji TVN.

Książki Remigiusza Mroza dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: