18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Rysiek z Klanu" w więzieniu z innymi kumplami. Zbierają siano dla schroniska

"Rysiek z Klanu", czyli Piotr Cyrwus, w towarzystwie innych znanych aktorów próbuje zza metalowych krat pomóc psom w schronisku. Sami mogą niewiele, trzeba się do nich przyłączyć. Sprawdźcie, jak to zrobić!

Przedstawiamy Wam kolejną odsłonę projektu "Mafia dla psa", w którym groźni gangsterzy pomagają bezbronnym zwierzakom. W roli budzącego respekt Szefa występuje słynny "Rysiek z Klanu", czyli aktor Piotr Cyrwus i równie serdecznie, co stanowczo przekonuje, że warto pomóc psom i kotom w schronisku.

"Rysiek z Klanu" zbiera siano dla bezdomnych psów

W tym roku do Szefa dołączyli kolejni gangsterzy, czyli aktorzy Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Bartłomiej Firlet, Bartłomiej Kotschedoff, Wojciech Sadzik oraz Piotr Pacak. W przewrotnym spocie występują jako osadzona w więzieniu grupa przestępcza, która postanawia pomóc zmarzniętym zwierzakom ze schroniska. Przekaz akcji jest prosty:

Jak masz siano - wpłacaj i udostępniaj.
Jak nie masz - pożycz, wpłacaj i udostępniaj.
A jak nie masz od kogo - rozumiemy, to tylko udostępnij.

Jak? Wejdźcie na stronę www.ratujemyzwierzaki.pl/siano i po prostu rzućcie sianem.  A przy okazji zobaczcie film, który do tego zachęca, bo jest to komediowy majstersztyk. 

 

Dlaczego powstała akcja? Najlepiej wyjaśnili to bohaterowie filmu w tym czarującym dialogu:

- W d..ę dobra jest ta akcja "szlachetna paczka", dlatego my tutaj z szanownym Szefem i kolegami osadzonymi chcieliśmy zapoczątkować naszą więzienną akcję. No mówże teraz...
- No, szemarne pudło będzie.

Skoro już tu dobrnęliście, to pamiętajcie, żeby wesprzeć akcję w mediach społecznościowych i zachęćcie swoich znajomych, żeby też pomogli innym. Zawsze możecie zrobić to w ten sposób: 

- Nie będziemy tu pie.....ić o tych łapkach i subskrypcjach w górę.
- Jak banda tych wszystkich oszołomów.
- Oszołomów, co mają mordę jak tył od pralki i minę, jakby mieli pendrive w d..ie.
- Takie typy irytują, jak piszczące łożysko alternatora.
- Albo jak za...isz  fiflacha na śliskim cepeenie.
- Daj łapki w górę.
- Nam to trochę przypomina wyłudzanie na wnuczka.

Zaczęliśmy w poniedziałek 17 grudnia i przez cały tydzień nie przestajemy. W ramach Tygodnia Dobrego Serca na Gazeta.pl codziennie pokazujemy Wam organizacje, których wsparcie czyni świat lepszym miejscem. Jeśli razem z "Mafią dla Psa" chcesz ratować zwierzaki zimą, wejdź tutaj >>>

Więcej o: