Nowa wersja hitu z "Kogla Mogla " - jest teledysk do "Szukaj mnie" z Anią Rusowicz i Sławkiem Uniatowskim

"Szukaj mnie" trzydzieści lat temu śpiewała Edyta Geppert. Przy okazji premiery trzeciej części "Kogla Mogla" utwór wraca w nowej wersji, w wykonaniu Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" w kinach od 25 stycznia, a teledysk pokazujemy już dzisiaj.

- „Szukaj mnie” to ponadczasowy hit. Zarówno piosenka w latach 80., jak i teraz, niesie za sobą olbrzymi ładunek emocjonalny, który chwyta za serca wszystkich. Według mnie w Polsce nie ma nikogo, kto by nie znał tego utworu lub filmu "Kogel Mogel" i pochodzących z niego kultowych cytatów. Cudowny powrót wspomnień w nowym wydaniu! – mówi Ania Rusowicz.

– W teledysku delikatnie puszczamy oko do widza naszą stylizacją, chcemy się wpasować w klimat lekkiej komedii, choć do pracy podeszliśmy już całkiem serio. Ciekawe jest to, że podczas nagrywania zacząłem po prostu mówić do mikrofonu, co miało być trochę śmieszne, a zarazem przełamywać motyw znany z melodii francuskich z lat 60. Uśmialiśmy się więc podczas nagrywania tego parlando. Z Anią Rusowicz fantastycznie się współpracuje, jest moją dobrą koleżanką od wielu lat. Występowaliśmy razem wielokrotnie, rozumiemy się bez słów, a praca z nią jest ogromną przyjemnością. – mówi Sławek Uniatowski .

Widziałeś już zwiastun trzeciej części filmu "Kogel Mogel"? >>

Filmowych powiązań z poprzednimi kultowymi częściami serii jest więcej: autorem ścieżki dźwiękowej do filmu „"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” jest Sebastian Krajewski (autor muzyki m.in. do „filmu "Rezerwat”), syn Seweryna Krajewskiego, który skomponował muzykę do poprzednich części – „Kogla Mogla i Galimatiasu”.

W „"Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3” główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Na ekranie zobaczymy doborową obsadę: wcielających się w nowe postacie Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Annę Muchę i Macieja Zakościelnego jako pamiętnego Piotrusia, oraz plejadę gwiazd znaną z poprzednich części serii, czyli Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk, Zdzisława Wardejna i Wiktora Zborowskiego. W pozostałych rolach pojawią się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska i Mikołaj Roznerski.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, plakatMiszmasz czyli Kogel Mogel 3, plakat NEXT FILM