Al Pacino zagra po raz pierwszy w serialu. "The Hunt" to oparta na faktach opowieść o łowcach nazistów

Al Pacino dołączył do obsady serialu "The Hunt". Produkcja opowie o grupie łowców, którzy specjalizują się w odnajdywaniu nazistów ukrywających się po wojnie w USA.
Zobacz wideo

Legendarny aktor Al Pacino w wieku 78 lat zadebiutuje w pierwszym w swojej karierze serialu. W "The Hunt" zagra łowcę nazistów, których jego stowarzyszenie tropi w Nowym Jorku w latach 70.

Al Pacino w serialu

"The Hunt" to historia osadzona w 1977 roku. Okazuje się, że w Nowym Jorku po wojnie ciągle ukrywa się wielu byłych nazistów, w tym wysokiej rangi oficerów. Są ich wręcz setki, w dodatku planują stworzenie Czwartej Rzeszy i kolejne masowe ludobójstwo - donosi "GQ". Na każdą chorobę znajdzie się jednak lekarstwo - powstaje grupa łowców, którzy chcą ich za wszelką cenę powstrzymać.

Al Pacino zagra mentora Jonah Heidelbauma, młodego łowcy, w którego wcieli się Logan Lerman. Jonah trafia do tajemniczej grupy zwanej "The Hunt" w trakcie poszukiwań morderców swojej babci. Jednym z członków jest postać odgrywana przez Ala Pacino. Starszy łowca zostanie mistrzem młodego adepta i pomoże mu zdobyć odpowiednie umiejetności.

Za produkcję serialu odpowiada Jordan Peele. Scenariusz oparty został na historii prawdziwych łowców nazistów, którzy tropili zbiegłych oficerów w czasach powojennych. Pisze go David Weil, Amazon zamówił 10 odcinków produkcji. Serial ma pojawić się w przyszłym roku.

Więcej o: