"Nightflyers". Nowy serial na podstawie opowiadania autora "Gry o tron" już niedługo będzie miał premierę

"Nightflyers" to najnowszy serial Netfliksa stworzony w oparciu o nowelę George'a R.R. Martina. Tym razem autor głośnej "Gry o tron" zabiera nas w kosmos z misją ratowania świata.
Zobacz wideo

Netflix na początku lutego wypuści swój najnowszy projekt. Serial "Nightflyers" opowie o grupie ośmiu śmiałków, którzy wyruszają w kosmiczną wyprawę, w trakcie której chcą nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.

"Nightflyers" - serial na podstawie opowiadania George'a R.R. Martina

Serial "Nightflyers" będzie dostępny na Netfliksie od 1 lutego.

"Nightflyer" to nazwa statku kosmicznego, na pokładzie którego grupa ośmiu niezależnych naukowców wyrusza na krańce Układu Słonecznego, by nawiązać pierwszy kontakt z przedstawicielami obcej cywilizacji. Statkiem dowodzi kapitan-samotnik, któremu tak samo jak reszcie zależy na powodzeniu misji.

 

Ziemia umiera, a kontakt z obcą cywilizacją ma pomóc zrozumieć i opanować nowe źródło energii, które pomoże uratować planetę. Niespodziewanie na pokładzie dochodzi do awarii, a statek zaczyna schodzić z kursu. Okazuje się, że ktoś sabotuje misję... Każdy z członków załogi powoli traci zaufanie do pozostałych osób. Jedno z nich w dodatku ma nadprzyrodzone zdolności.

Opowiadanie George'a R.R. Martina, na podstawie którego zrealizowano serial, ukazało się w Polsce pod tytułem "Wędrowcy". Co ciekawe, sam pisarz pracował przy ekranizacji jako jeden z producentów wykonawczych.

Produkcja ma 10 odcinków, w rolach głównych wystąpili Gretchen Mol, Eoin Macken, David Ajala, Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith i Brían F. O'Byrne.

Książki George'a R.R. Martina dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: