"Spider-Man: Daleko od domu". Pojawił się długo wyczekiwany zwiastun

Fani długo czekali na zwiastun filmu "Spider-Man: Far From Home", ale nareszcie się doczekali. Marvel opublikował w sieci pierwszy pełnoprawny klip zapowiadający następne przygody Spidermana. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Avengers: Endgame", który także nie miał jeszcze premiery, a już emocjonuje wiele osób.

Wytwórnia Marvel umiejętnie stopniuje napięcie w ostatnich miesiącach. Fani musieli wykazać się cierpliwością w oczekiwaniu na zapowiedzi do filmów "Avengers: Endgame" i "Spiderman: Daleko od domu". Ponieważ akcja "Spidermana" jest osadzona po wydarzeniach, które dopiero zobaczymy w "Avengersach", ze zwiastunem o przygodach człowieka pająka trzeba było poczekać.

 "Spiderman. Daleko od domu" - Pierwszy zwiastun 

 

Choć zwiastun dopiero co miał premierę, już od dłuższego czasu było wiadomo, czego można się po nim spodziewać. A to za sprawą brazylijskiego Comic Conu. To tam twórcy filmu spotkali się po raz pierwszy z fanami i przedpremierowo zaprezentowali trailer. Potem jego streszczenie krążyło w sieci. Co wiemy?

Zwiastun zaczyna się od rozmowy młodego Petera z jego ciocią May. Okazuje się, że Happy Hogan, którego gra Jon Favreau, jest nowym chłopakiem cioteczki, która czynnie wspiera Petera w jego bohaterskich poczynaniach.

Peter jedzie ze swoją licealną klasą na wycieczkę do Europy, dlatego też postanawia zostawić strój Spider-Mana w domu. Choć chłopak przez chwilę chciał być zwykłym nastolatkiem, to mu się oczywiście nie uda. W Europie dojdzie do niepokojących zdarzeń, przez które będzie miał ręce pełne roboty.

W hotelu zjawia się grany przez Samuela L. Jacksona Nick Fury (on także zginął w poprzednich "Avengersach") i zleca nastolatkowi ważne zadanie. Stąd też pewnie potrzeba wprowadzenia nowego kostiumu.

Wiemy także, że w filmie gra Jake Gyllenhaal, który wcielił się w postać Mysterio. Jednak to nie on będzie arcywrogiem, lecz grupa The Elementals. Mysterio okaże się tu nieoczekiwanym sprzymierzeńcem... Choć, jak wiedzą fani komiksów, to może się także okazać jakimś podstępem.

"Spider-Man: Daleko od domu". Obsada

W roli głównej zobaczymy Toma Hollanda. Jake Gyllenhaal z kolei zagrał czarny charakter, Mysterio. Michael Keaton znowu wcielił się w "podójną rolę" Adriana Toomesa, który działa pod pseudonimem Vulture. W obsadzie znajdują się także Marisa Tomei, Zendaya oraz Samuel L. Jackson, czyli niezastąpiony Nick Fury. Premiera zapowiedziana została na 5 lipca 2019 roku.

Więcej o: