"Całe szczęście". Premiera zwiastuna nowej komedii z Piotrem Adamczykiem i Romą Gąsiorowską

"Całe szczęście" to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. To dzieło twórców takich hitów jak "Listy do M." czy "Podatek od miłości". Zaprosili oni do współpracy specjalistę od komedii Tomasza Koneckiego, który ma na koncie przebojowe "Listy do M.3", "Testosteron" i "Lejdis". W dodatku zobaczymy filmowy debiut Margaret!

W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). 

"Całe szczęście" - premiera zwiastuna 

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

 

Dlaczego los ich połączył? Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onieśmielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajdą "Całe szczęście"? Co przyniesie im nieprzypadkowe spotkanie z przeznaczeniem?

W filmie "Całe szczęście" Romie Gąsiorowskiej i Piotrowi Adamczykowi towarzyszą: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk. "Całe szczęście" to filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu zaśpiewała piosenkę.

Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk o swoich rolach

Roma Gąsiorowska przybliżyła w kilku słowach, jaką kobietę portretuje tym razem:

W filmie 'Całe szczęście' gram Martę Potocką. Moja bohaterka jest trenerką fitness, ikoną. Cała Polska ogląda jej program w telewizji. Ludzie naśladują ją, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn. Bardzo się ucieszyłam z tego, że dostałam tę propozycję, ponieważ podejście do życia mojej bohaterki jest mi bardzo bliskie. Podobnie jak ona przekraczam granice, dbam o to, żeby myśleć pozytywnie, jestem też wytrzymała – psychicznie i fizycznie. 

Przygotowując się do roli gwiazdy fitness, aktorka była pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann - w tym dietetyk Alicji Krajowskiej oraz głównego trenera centrum Kuby Głąba, mistrza Polski w fitnessie sylwetkowym.

 Piotr Adamczyk z kolei obiecuje:

Film 'Całe szczęście' poza wzruszeniami i humorem da widzom szansę, by zajrzeć za kulisy show-biznesu. W życiu mojego bohatera - Roberta i jego syna pojawia się bowiem gwiazda ze świata mediów. Jest nią Marta Potocka, grana przez Romę Gąsiorowską. Marta to guru fitnessu, która inspiruje ćwiczących z nią ludzi. Jej popularność wykracza poza sport - ma swój program w telewizji, pisze książki. Wywraca życie Roberta do góry nogami. 

Zdjęcia do filmu realizowane były głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych "Listy do M.").

"Całe szczęście" - premiera kinowa

Premiera "Całe szczęście" zaplanowana jest na 8 marca 2019 r., tytuł jest idealną propozycją na kinową randkę w Dzień Kobiet. Film realizuje zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill, team producentów, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN "Podatek od miłości".

Książka Romy Gąsiorowskiej "Całe szczęście jestem kobietą" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: