"Planeta Singli 3" ma już swój oficjalny zwiastun. Zobaczycie Bogusława Lindę i Borysa Szyca

"Planeta Singli" to jedna z najpopularniejszych polskich komedii romantycznych ostatnich lat z Maciejem Sthurem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Trzecia część perypetii tak lubianych przez widzów bohaterów ma trafić do kin już na początku przyszłego miesiąca.
Zobacz wideo

"Planeta singli 3" wejdzie na ekrany niedługo po drugiej części tej popularnej komedii - tamta trafiła do kin w okresie świątecznym i dopiero co zeszła z afisza. Premiera kolejnej i ostatniej części zapowiedziana została na 8 lutego. Na wszystkich niecierpliwych fanów czeka już nowy zwiastun.

"Planeta Singli 3" - zwiastun

Żeby podkręcić emocje dodajmy, że w tej części pojawią się tak rozpoznawalni aktorzy jak Bogusław Linda i Borys Szyc. Pan Bogusław zagra ojca głównego bohatera:

 


Grani przez Agnieszkę Więdłochę i Macieja Sthura, Tomek i Ania, w końcu i po wielu burzliwych przeżyciach decydują się wziąć ślub. Ania wymarzyła sobie wiejskie wesele, więc impreza ma odbyć się u krewnych Tomka. Drobny kłopot leży w tym, że pan młody już od jakiegoś czasu nie utrzymywał kontaktów z rodziną. Ania szybko pojmuje dlaczego - to ludzie pełni temperamentu, bardzo uparci i przekonani o swojej racji. Każda rozmowa z nimi grozi wybuchem dzikiej awantury.

Co więcej, mama Ani przyjeżdża na ślub córki z młodszym partnerem, co niekoniecznie podoba się mamie Tomka. A to ciągle nie wszystko...

"Planeta Singli" - fenomen

"Planeta singli" to autentyczny kinowy hit, a liczby mówią tu same za siebie. Pierwsza część tej komedii była drugim najczęściej oglądanym filmem 2017 roku. Z widownią rzędu 1,917 mln widzów dała się wyprzedzić tylko filmowi Patryka Vegi "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", który zobaczyło 2,769 mln osób.

Co więcej, "Planetę Singli 2" z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych tylko w weekend otwarcia w kichach obejrzało 451 475 widzów - mówią dane ze strony Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Licząc z wynikami oglądalności pokazów przedpremierowych otrzymujemy liczę 590 022 widzów.

Żadna inna polska komedia nie oglądała się w tym roku tak dobrze, jak "Planeta Singli 2"; "Narzeczonego na niby" z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim w pierwszy weekend zobaczyło 251 848 osób, a "Podatek od miłości" z Grzegorzem Damięckim i Aleksandrą Domańską 220 250 widzów.

Co ciekawe, druga część "Planety Singli" zdecydowanie przebiła pod tym względem także część pierwszą. W 2016 roku na pokazy w premierowy weekend wybrało się 244 948 widzów. Ostatecznie drugą część filmu obejrzało 1 628 342 widzów.

Nic dziwnego, że zdjęcia do drugiej i trzeciej części kręcono w tym samym czasie, a premiery filmów są tak do siebie zbliżone. Trzeba kuć żelazo póki gorące.

Więcej o: