Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie na pierwszych oficjalnych zdjęciach z planu filmu Quentina Tarantino

"Once Upon a Time in Hollywood" to tytuł najnowszego filmu Quentina Tarantino, gdzie u boku takich sław jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino czy Margot Robbie zagra Rafał Zawierucha. Pojawiły się właśnie pierwsze oficjalne zdjęcia z planu.
Zobacz wideo

Quentin Tarantino kręci film, który poruszy m.in. temat morderstwa Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. W tę rolę wcieli się Margot Robbie, zaś młodego Romana Polańskiego zagra Rafał Zawierucha.

Pierwsze oficjalne zdjęcia z planu nowego filmu Quentina Tarantino

"Once Upon a Time in Hollywood" podobnie jak w przypadku "Bękartów wojny" ma luźno nawiązywać do wydarzeń historycznych.

 

Tym razem Tarantino wziął na warsztat morderstwa dokonane przez sektę Charlesa Mansona. Ofiarą padła. m.in. Sharon Tate, która została brutalnie zabita w zaawansowanej ciąży.

 

Głównymi bohaterami filmu będą Rick Dalton, którego portretuje Leonardo DiCaprio, oraz grany przez Brada Pitta Cliff Booth.

 

Dalton jest byłym gwiazdorem westernów, Booth to jego najlepszy przyjaciel i kaskader zarazem. W agenta Ricka wcieli się sam Al Pacino. Co więcej, Dalton jest sąsiadem Sharon Tate.

 

Premiera filmu przewidziana jest na 25 lipca tego roku, w Polsce ma trafić na ekrany 9 sierpnia.

Więcej o: