Oscary 2019. W Polsce ceremonię będzie można obejrzeć tylko na Canal+

Oscary w Polsce już tradycyjnie będzie transmitować stacja Canal+, która przy okazji jest współproducentem nominowanej w trzech kategoriach "Zimnej wojny".
Zobacz wideo

Oscary już od 10 lat można oglądać w Polsce ekskluzywnie tylko za pośrednictwem jednej stacji. Canal+ jako jedyna telewizja ma prawo do relacji na żywo z gali wręczania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, która ciągle jest uznawana za najbardziej prestiżowe wydarzenie w filmowym świecie. A tegoroczna edycja jest dla nas szczególnie znacząca - "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego ma aż trzy nominacje do Oscarów.

Oscary 2019 w Canal +

91. Ceremonia wręczania Oscarów ponownie odbędzie się w słynnym Dolby Theatre w Hollywood, a relacja z gali będzie transmitowana na antenie amerykańskiej stacji ABC oraz w 225 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Ceremonia wręczania Oscarów zacznie się w nocy z 24 lutego na 25 lutego o drugiej nad ranem czasu polskiego.

Nas interesują szczególnie trzy kategorie: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepsza reżyseria. Na Gazeta.pl będziemy prowadzić specjalną relację z rozdania nagród.

Producentką ceremonii jest zdobywczyni Oscara Donna Gigiotti, zaś za reżyserię będzie odpowiedzialna zwyciężczyni Emmy, Glenn Weiss.

Więcej o: