Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk na plakacie do nowej komedii romantycznej "Całe szczęście"

Co przyniesie spotkanie Romy Gąsiorowskiej w roli Marty, gwiazdy fitness, z którą ćwiczą miliony Polaków i Piotra Adamczyka jako Roberta, skromnego muzyka z filharmonii? Czy odnajdą drogę do całego szczęścia?

W nowej komedii twórców „Listów do M 3” i „Podatku od miłości” Piotrowi Adamczykowi i Romie Gąsiorowskiej partnerują: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maksa Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża, Tomasz Sapryk oraz Margaret! Prezentujemy plakat filmu.

„Całe szczęście” - nowa komedia romantyczna 

„Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wkracza celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

'Całe szczęście' - Oficjalny plakat'Całe szczęście' - Oficjalny plakat Materiały promocyjne NEXT FILM

Piotr Adamczyk zdradził:

Miałem dużą przyjemność grania w „Całym szczęściu” ze względu na wielowątkowy scenariusz, który dawał pole do popisu w kategoriach psychologicznych. Tak naprawdę tego w kinie szukamy – żeby oprócz tego, że jest humor i ciekawa historia, to oglądać tworzące tę historię relacje. Jestem przekonany, że każdy w tym filmie coś dla siebie znajdzie. I będzie miał taki moment, kiedy sam się uśmieje z siebie i własnych wspomnień, które będą jakoś podobne do tego, co widzi na ekranie albo gdzieś się wzruszy ze względu na to, że znajdzie w „Całym szczęściu” siebie. 


Roma Gąsiorowska tak opowiada o swojej bohaterce:

Czym dla mnie jest całe szczęście? Dla mnie całe szczęście to słuchanie swojej intuicji, to moment, kiedy impuls, który pobudził mnie do działania i ścieżka prowadząca do celu, na końcu daje mi akceptację. Dla mojej bohaterki szczęście to momenty:  ona dużo podróżuje, uprawia sporty ekstremalne. Ma dużą potrzebę adrenaliny. Dla niej pełnią szczęścia jest rodzina. Pomimo, że jest kobietą sukcesu, to do tej pełni brakuje jej właśnie rodziny.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”).


Premiera „Całe szczęście” zaplanowana jest na 8 marca 2019 r., tytuł jest idealną propozycją na kinową randkę w Dzień Kobiet. Film realizuje zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill, team producentów, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN „Podatek od miłości”.


6 marca będzie miała premierę książka „Całe szczęście jestem kobietą” autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano.  „Całe szczęście jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Maffashion, Beata Sadowska i Grażyna Torbicka. 

Więcej o: