"Kraina lodu 2" - Disney opublikował pierwszy zwiastun kontynuacji przygód Elsy [Wideo]

Studio Walt Disney opublikowało zwiastun drugiej części "Krainy lodu". Na kontynuację popularnej bajki czekaliśmy aż sześć lat!

Zwiastun został udostępniony na kanale YouTube. W drugiej części filmu pojawią się bohaterowie znani z poprzedniej odsłony animacji. W "Krainie lodu 2" zobaczymy ponownie królową Elsę, księżniczkę Annę i bałwana Olafa.

Zobacz wideo

Na początku trailera widzimy Elsę biegnącą po wodach wzburzonego oceanu. Wysoka fala porywa królową pod powierzchnię. Najprawdopodobniej królowa Arendelle stara się zmierzyć z przeszłością i tragiczną śmiercią swoich rodziców, którzy zginęli podczas sztormu. Anna z kolei wyruszy w samotną wyprawę - z czasem jednak dołączą do niej Elsa i Kristoff.

Reżyserią filmu zajmą się Jennifer Lee oraz Chris Buck. Ścieżkę dźwiękową po raz drugi skomponuje duet Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez, mamy więc nadzieję, że utwory w drugiej części filmu będą tak dobre jak w pierwowzorze.

Zwiastun "Kraina lodu 2". Premiera filmu zaplanowana na listopad

Premiera "Krainy lodu 2" planowana jest w Stanach Zjednoczonych na 22 listopada. Produkcja pierwszej części przygód królowej Elsy przyniosła wytwórni Walta Disneya zysk w wysokości aż 675 milionów dolarów. Soundtrack z filmu został w ciągu tygodnia sprzedany w ponad 200 tysiącach egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych - później główna piosenka "Let it go" w wykonaniu Idiny Menzel otrzymała Oscara za najlepszą piosenkę.

Więcej o: