Komentarze (51)
Oscary 2019. "Zimna wojna" bez żadnych nagród - "Roma" nas pożarła
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fruqo3

  Oceniono 10 razy 0

  Całe szczęście że „Zimna Wojna” tego Oscara nie dostała. Jak sobie pomyślę co ten zakompleksiony i podły naród by wtedy wyczyniał to aż mnie przerażenie ogarnia. Pierwszym żądaniem byłoby pewnie przeniesienie oscarowej gali do Polski, a dalej to by juz poszło. I skończyłoby się na bank kryzysem dyplomatycznym z Meksykiem i USA.
  Teraz tylko współczuje Meksykanom żyjącym w bulandzie. Któryś pewnie łomot w autobusie zaliczy w ramach zemsty...

 • zuuuraw

  Oceniono 1 raz -1

  Autor pisze tak, jakby ROMA rywalizowała tylko z polskim filmem, a przecież w stawce filmów nie anglojęzycznych było jeszcze kilka innych filmów bijacych go na głowę.

 • mer-llink

  Oceniono 1 raz -1

  Pan Pawlikowski (przy całym szacunku dla talentu) im dłużej przemieszkuje w Polsce, i im więcej współpracuje z polskim środowiskiem filmorobnym, tym bardziej przejmuje polacki światopogląd.
  Juz mówi, ze oczewiście w tle braku Oskarów były "cudze" pieniadze, "lepsze"PRy", większe zaklulisowe pociagnięcia, wiec cóż my, biedne nadwislańskie króliczki, mozemy przeciw takiej maszynie machinacyjnej??? No, mozemy troche pograc w europejskich pucharach, ale w tych najgłówniejszych nas nie lubiom....
  No, tak dalej, panie Pawlikowski, użalanie do łez...
  P.S. Żeby nie było, ze sie czepiam: "...bardzo mocna konkurencja też w PR-rze. Tyle pieniędzy poszło z różnych źródeł..." "To nie jest to samo, co europejskie nagrody, gdzie członkowie akademii wybierają bez żadnych wpływów - tłumaczył reporterom przed galą."

 • markj1

  Oceniono 1 raz -1

  A jakie to filmy, ludzie chcą typowej rozrywki a nie oglądać filmy o żydach czy smętne historie z życia reżyserów. Tegoroczne oscary to dno.Nie dziwię się że nawet w USA coraz mniej widzów je ogląda.

 • bogdan19741974

  Oceniono 5 razy -1

  co za nowosc,polskie kino nigdy nie bedzie dobre-nudne,depresyjne,historyczne,muzyka filmowa zawsze pogrzebowa,sceny przeciagane po 5 minut,filmy o niczym itd

 • poznan56

  Oceniono 9 razy -1

  Takiej propagandy politycznej poprawnosci dawno nie widzialem. Zeby zdobyc Oscara trzeba byc czarnoskorym tranwestyta lub gejem. Nie mowie ze film Pawlikowskiego jest arcydzielem ale napewno nie jest gorszy od nudnawej "Romy".

 • bez_skrupulow

  Oceniono 6 razy -2

  To było do przewidzenia. W cholyłudzie polski ni nawiedzą. To przecież jedno wielkie murzyństwa i żydostwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX