Netflix wykupił licencję na "The Walking Dead" - do tej pory wyłączne prawa do dystrybucji produkcji miała tylko telewizja FOX.
Za pomocą wierszyka "Nie je, nie pije, a chodzi i żyje" Netflix poinformował swoich polskich użytkowników, że od 1 marca mogą obejrzeć osiem pierwszych sezonów "The Walking Dead". To aż 115 odcinków czystej rozrywki.
Reakcje były przeważnie entuzjastyczne. Ludzie pod tym ogłoszeniem umieszczali komentarze takie jak "Kocham Was, po prostu uwielbiam", "Wszystko wszystkim ale tego nie spodziewałem...", "no i nici z aktywnego weekendu " czy "Ale mi zaimponowali w tym momencie".
Do tej pory serial na antenie stacji FOX zobaczyło ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy sezon "The Walking Dead" pojawił się w telewizji w 2010 roku, teraz wytrwali fani są w trakcie projekcji dziewiątej serii. Producenci zapowiedzieli także powstanie sezonu 10, mówili nawet o planach na 12 sezonów serialu.