Z okazji Dnia Kobiet gwiazdy filmu "Całe szczęście" w specjalnym nagraniu podkreślają wyjątkowość kobiecości

"Całe szczęście, jestem kobietą!" - mówią zgodnie gwiazdy filmu "Całe szczęście". Słowa te pochodzą ze specjalnego nagrania z okazji Dnia Kobiet, które dziś zostało opublikowane w internecie.

„Pewna siebie, kreatywna, zakochana, delikatna, szalona, szczęśliwa, uparta. Matka, żona, siostra. Piękna, wrażliwa, niezależna! Całe szczęście jestem kobietą!” – takie zdaniem Romy Gąsiorowskiej, Joanny Liszowskiej, Mariety Żukowskiej i Izabeli Dąbrowskiej są kobiety.

 

Nagranie ukazało się nieprzypadkowo. Dziś obchodzimy światowy Dzień Kobiet. Święto to ma rodowód w starożytności, ale obecny kształt nabrało na początku XX wieku, gdy prężnie działał ruch sufrażystek walczących o równouprawnienie w zdominowanym przez mężczyzn świecie sprzed I wojny światowej.

Dziś jest też premiera komedii romantycznej "Całe szczęście", w której grają aktorki z powyższego nagrania. Film opowiada o samotnym ojcu Robercie, muzyku pracującym w filharmonii, w którego spokojne i uporządkowane życie niespodziewanie wkracza gwiazda fitness Marta, grana przez Romę Gąsiorowską.

Moja bohaterka jest trenerką fitnessu, ikoną. Cała Polska ogląda jej program w telewizji. Ludzie naśladują ją, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn.  Marta to silna, świadoma siebie kobieta

– mówi o swojej postaci Roma Gąsiorowska.

"Całe szczęście" to dzieło twórców takich filmów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”. Reżyserem jest natomiast Tomasz Konecki, który ma na koncie takie kasowe hity jak „Listy do M. 3”, „Testosteron” i „Lejdis ”. W obsadzie zobaczymy wspomnianych wcześniej: Romę Gąsiorowskią i Piotra Adamczyka oraz Joannę Liszowską, Marietę Żukowską, Izabelę Dąbrowską, Maksa Balcerowskiego, Jacka Borusińskiego, Joachima Lamżę i Tomasza Sapryka. „Całe szczęście” to też filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu napisała piosenkę. 

Producentem filmu jest TVN i Zespół Produkcji Fabularnej TVN, a dystrybutorem Next Film.

Więcej o: