"Wiedźmin". Obsadzili kolejną rolę - są też nieoficjalne zdjęcia Yennefer z planu

Netflix intensywnie pracuje nad "Wiedźminem". Właśnie poznaliśmy nazwisko kolejnego aktora, który zagra w serialu. A co więcej, w sieci pojawiły się nieoficjalne nagrania z planu - zrobili je turyści.
Zobacz wideo


"Wiedźmin" Netfliksa to produkcja, która wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów sagi - nie tylko z Polski. Dzięki temu wiemy, kto zagra sir Eycka z Denesle. A co więcej, możemy zajrzeć na plan serialu!

"Wiedźmin" - kolejna rola obsadzona

Sir Eyck z Denesle to postać, która miała znaczący udział w polowaniu na złotego smoka. To błędny rycerz, który zabija różne potwory, jednak w przeciwieństwie do wiedźmina, nie bierze za to pieniędzy.

Materiały prasoweMateriały prasowe KADR Z FILMU WIEDZMIN @ARTPN

Wiemy, że w amerykańskim serialu zagra go Jordan Renzo, którego wcześniej mogliśmy zobaczyć w serialu "Class" - podaje portal mooviesroom.pl.

 

W polskiej wersji "Wiedźmina" zagrał go Marek Walczewski - szerszej publiczności znany z roli Stępnia w "13. posterunku".

 

W obsadzie serialu poza Jordanem Rezno znajdują się m.in. Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Jodhi May jako Calanthe, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Bjorn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiveni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina oraz Millie Brady jako Renfri .

"Wiedźmin" - Yennefer na planie serialu

Zdjęcia do serialu ruszyły w październiku ubiegłego roku w Budapeszcie.Ekipa niedawno przeniosła plan na Wyspy Kanaryjskie. I to właśnie tam dwóch fanów serialu ich nakryło i nagrało kilka interesujących filmików. Widać na nich Anyę Chalotrę w roli Yennefer. Nagrania pojawiły się na portalu Reddit:

Nagrania wykonano niedaleko szczytu Roque Nublo na hiszpańskiej wyspie Gran Canari, co ciekawe nikt nie zabronił turystom robić zdjęć, dzięki czemu możemy nacieszyć się tymi ciekawymi widokami.

To urywki ze sceny, w której czarodziejka Yennefer (a prywatnie wilka miłość Geralta) walczy z zakapturzonym przeciwnikiem. Pomiędzy nimi leży ranna dziewczyna. Ciekawe, że choć scena kręcona jest na pustyni, kobieta ma mokre włosy i szty. Co więcej, czujni obserwatorzy zauważyli na filmach także Tomasza Bagińskiego, który pracuje przy produkcji serialu.

Więcej o: