Spider-Man: Daleko od domu - nowe wieści o Jake'u Gyllenhaalu jako Mysterio

Jake Gyllenhaal pojawi się w kinach jako Mysterio w "Spider-Man: Daleko od domu" w lipcu. Teraz możemy zobaczyć grafikę, przedstawiającą kostium tej postaci.
Zobacz wideo

Mysterio to na razie bardzo - nomen omen - tajemnicza postać, twórcy produkcji nie zdradzają zbyt wielu szczegółów na jej temat, chociaż premiera filmu za kilka miesięcy. Na początku wszyscy myśleli, że będzie przeciwnikiem tytułowego bohatera, ale po obejrzeniu pierwszego zwiastuna, nikt już nie może być tego pewny...

Podobno to nie Mysterio będzie złoczyńcą, Spiderman będzie musiał poradzić sobie z grupą The Elementals. Choć, jak wiedzą fani komiksów, to, co twórcy filmu pokazują nam w trailerze, może się także okazać jakimś podstępem.

 

Jake Gyllenhaal jako Mysterio - grafika

Pewne jest jednak to, że w sieci pojawiła się grafika przedstawiająca kostium Mysterio. Tak powinien wyglądać Jake Gyllenhaal, gdy 5 lipca tego roku "Spider-Man: Daleko od domu" zadebiutuje na ekranach kin.

 

Jake Gyllenhaal, dołączając do obsady filmu "Spider-Man: Daleko od domu", stał się członkiem wielkiej "rodziny", a zarazem machiny produkcyjnej, jaką jest Marvel. Produkcja jest ardzo oczekiwanym tytułem, ponieważ będzie to pierwszy film, który pojawi się w kinach po "Avengers: Endgame".

"Spider-Man: Daleko od domu". Obsada

W roli Człowieka-Pająka po raz kolejny zobaczymy Toma Hollanda. Michael Keaton powróci w "podwójnej roli" Adriana Toomesa, który działa pod pseudonimem Vulture. Na liście płac "Spider-Man: Daleko od domu" znaleźli się także Marisa Tomei, Zendaya oraz Samuel L. Jackson, czyli uwielbiany przez wielu Nick Fury.

Więcej o: