Netflix w marcu usuwa prawie 50 filmów i seriali. "Luther" i "Świnka Peppa" już niedługo znikną

Netflix co miesiąc dodaje mnóstwo nowych tytułów, ale niestety jest też zmuszony pożegnać się z ich sporą liczbą. W marcu zniknęło już kilkanaście tytułów, następne są w kolejce. Jeśli jeszcze nie widzieliście wszystkich odcinków serialu "Luther", musicie się pośpieszyć! Uwaga rodzice - "Świnka Peppa" też zniknie.
Zobacz wideo

Netflix w marcu musi pożegnać z poszczególnymi tytułami. To smutna wiadomość, dlatego szybko przypominamy, że na szczęście poszerzył też w tym miesiącu swoją bibliotekę o bardzo atrakcyjne tytuły - te na licencji, jak i własne. Od tego miesiąca możemy obejrzeć tam osiem pierwszych sezonów "The Walking Dead" czy dwa niedawne filmy Quentina Tarantino - "Bękarty wojny" i "Django". Fani będą mogli też nacieszyć się aż czterema częściami szpiegowskich filmów o przygodach Jasona Bourne'a. Są też tytuły, z którymi trzeba się pożegnać.

Netflix w marcu - które filmy już zniknęły?

Netflix niestety nie może bez końca pokazywać filmów, do których wyświetlania wykupił tymczasowe prawa. W tym miesiącu już nie zobaczymy filmów takich jak "Elizabeth" z Cate Blanchet i Geoffrey'em Rushem w rolach głównych czy "Pożegnania z Afryką". 7 marca pożegnaliśmy się także z produkcjami "Błękitna fala", "Matka historii", "Safe house", "The Long Way Home", "Wybór Zofii" oraz "The Canterville Ghost". Na szczęście lub nieszczęście, pozostałe z tych tytułów nie są bardzo popularne.

8 marca zniknęło "Lockup: Estended Stay", a 9 marca kolejne filmy, w tym "Labirynth". Oprócz tego nie zobaczymy też już "Recep Invedik", "Recep Invedik 2", "I Saw the Sun", "Recep Invedik 3", "Celal ile Ceren", "The Plane Tree", "Erkekler", "Osman Pazarlama", "Neseli Hayat", "Zenne Dancer", "The Voice Inside", "Lemonade", "Cekmeceler", "Beynelmilel" oraz "Gallipoli".

Netflix usuwa filmy w marcu. Ostatnia szansa, żeby je zobaczyć

Nie wszystkie filmy już zniknęły. Zostało jeszcze trochę czasu, żeby obejrzeć np. "Fresh Meat", którego licencja wygaśnie dopiero 28 marca. Bardzo mało czasu zostało, żeby nadrobić zaległe odcinki kryminalnego serialu BBC "Luther" z Idrisem Elbą w roli głównej. Ten zniknie z platformy po 30 marca.

Podobnie jest serialem komediowym "Drop Dead Diva" - ten opowiada o perypetiach modelki Debbie, która po śmierci wróciła do życia w ciele prawniczki Jane - ta była błyskotliwą prawniczką, jednak wyglądem skrajnie różniła się od Debbie. Rodzice powinni się też liczyć z tym, że nie będą mogli pokazać swoim dzieciom po 31 marca "Świnki Peppy", a nastolatkowie nie obejrzą serialu "Pokemon seria XY". 

Filmy usunięte do 30 marca: 

"Wyklęci" 
"Luther" 
"Misfits" 
"Ray Donovan" 
"Muszkieterowie" 
"Top of the Lake" 
"Życie" 
"Africa" 
"Happy Valley"
"Planeta Ziemia" 
"Drop Dead Diva" 
"The Blue Planet"

Filmy usunięte do 31 marca:

"Świnka Peppa" 
"Tayo the Little Bus" 
"Pokemon seria XY" 
"The Ascent of Woman" 
"Warrior Woman" 

Filmy usunięte do 1 kwietnia:

"The Sporting Mavericks" 
"Legends of Premier League"
"Chronicles of Champion Golfer" 

Więcej o: